Posunutá ovulace ?

goovana
24. lis 2020

1DC 8.11
19.11 Pohlavní styk
22.11 Pohlavní styk
Testování ovulacnim testem od 20.11
Všechny negativni poslední dva testy jsou dělané
První včera v 19:00
Druhy dnes v 10:05
Je možné se ovulace posunula o takto dlouho?
A je možné ze ovulacni test bude pozitivni během zítřka ?
Testy už bohužel nemám
Bydlime na vesnici a do lékárny se nedostanu
Nebo na kdy naplánovat pohlavní styk ?

levandulka_fialova
24. lis 2020

@goovana Tyto testy jsou negativní. Buď teprve bude nebo už byla. Takže jediné, co můžeš je sex obden, hop nebo trop 😉

inah91
24. lis 2020

Testy sílí - jsou sice stálé negativní, ale sílí - tak by ovulace mohla přijít terpve si myslím - mě se taky v tom "osudném" měsíci ovulace posunula prostě naprosto jinam, nečekaně, neplánovaně...
A styk bych opravdu neplánovala....to je jak "výroba dítěte" 🙂 Milujte se obden, ob dva, denně....jak je chuť, vždyť je to taaak příjemná aktivita 🙂 😎

wladimira
24. lis 2020

@inah91 já už se taky na ty ovu testy asi vy 💩 stejně to děláme každý den 😅

inah91
24. lis 2020

@wladimira no však, jako i když mám za sebou x let nezdarů a "nucení" do sexu a plánovaní, vypočítávání...... nakonec (pravda s jiným mužem) - to prostě vyšlo pouze z lásky.... já si měřila bt - ale to i mimo snažení - kvuli nepravidelné ms, abych věděla, kdy dorazí - ale nikdy jsem si neříkala "aaa, dneska musíme, takže ho večer svedu", fakt ne.... a ono pokud je sex 2 krat za měsíc - a MUSÍ se plánovat kvuli dítete - tak je asi špatně něco na tom vztahu....a případné dítě to nevyřeší....za mě teda 🙂

wladimira
24. lis 2020

@inah91 přesně 🙏🏻 My s manželem máme rádi sex (hodně 😂) a nechci mu nějak zakazovat typu dnes ne ať mas na zítra lepší spermie přijde mi to dost stresující i pro chlapa když žena zaveli dnes mám ovuluaci musíme na to skočit

goovana
autor
24. lis 2020

Mě to prave zaskočilo protože menstruaci mám pravidelny 29 denní cyklus
Tak to mu dáme ještě šanci
Jste hodný holky dekuji

stefffiii
15. pro 2020

Holky, toto je pozitivni ovul.test(Rossmann)???

ema90
15. pro 2020

@stefffiii Jsem zvykla na klasicky papirkovy, tak s timhle nemam zadnou zkusenost, ale carka vypada hodne silna, rekla bych, ze ano.
Kazdopadne ocividne mate plodne obdobi, tak neni na co cekat 😊