Pomůže mi Kotryhelový čaj k otěhotnění?

sara1994
9. bře 2016

Dobrý den...holky snažíme se s přítelem už 2 a půl roku o miminko, a pořád se nedaří 😢 😢 mám nepravydelný menstruační cyklus, někdy měsíčky dostanu začátkem měsíce někdy koncem měsíce a už se mi také stalo že jsem je měla 2 krát do měsíce (na začátku i na konci měsíce) .
Žiju v Irsku a tady takové prášky nebo vitamíny na podporu otěhotnění jako u nás v CZ nemají ale koupila jsem si tu nějaké vitamíny ve kterých je také kyselina listová a další vitamíny (D,E,C,B1,B2,B3,zinek atd) beru každý den 1 tableku po jídle a rodina mi z CZ přivezla známý Kotryhelový čaj který prý pomáhá otěhotnět ...k příspěvku dodám foto vitamínů a čaje který mám ...a tímto bych se vás chtěla zeptat jestli s čajem a vitamínama nemáte zkušenosti a také bych se chtěla zeptat jestli čaj můžu pít každy den děkuji za odpovědi 🙂 🙂 🙂 🙂

iveta93
9. bře 2016

Ahoj, já pila přímo nasušený kontryhelový čaj (na srovnání nepravidelné ms). A asi za 2-3 měsíce se povedlo. Ale v té době jsem i začínala cvičit, zdravě se stravovat (takže moji pozornost upoutalo to jestli hubnu, ne jestli jsem v tom) přítel omezil kouření a sex jsme měli ob den. Nevím co z toho zabralo, ale něco ano. Spali jsme spolu 3 roky bez prášků a nic. Potom jsem začala s tímhle a povedlo se. 😉

marki00
9. bře 2016

Ja piju caj po revizi, tak casem uvidim, jestli kontryhel funguje🙂

sara1994
autor
9. bře 2016

@iveta93 dekuji vam za odpoved chtela bych se zeptat je tenhle caj taky spravny??

sara1994
autor
9. bře 2016

@marki00 po revizi ????

marki00
9. bře 2016

@sara1994 bohuzel jsem potratila a ten caj se doporucuje k uzdraveni delozni sliznice...a myslim, ze je jedno od jake znacky je ten caj, hlavne aby tam byl ten kontryhel🙂

kika_21
9. bře 2016

Kontryhel je dobrý.

sara1994
autor
9. bře 2016

jake mate zkusenosti s kotryhelem a pil nekdo primo tenhle caj ? co mam ja ??

kika_21
9. bře 2016

@sara1994 Já s kontryhelem dobré, po dvou samovol. potratech se mi narodil zdravý chlapeček a srovnal se cyklus. Ten čaj , co máš jsem nepila, pila jsem čaj v Čr-dr.Popov a Grešík tuším.

nuninove
9. bře 2016

Ja ho piju ted poprve..jedno ditko uz name ted 9 mesicu snazeni nic..dnes mam ovulku tak už nepiju a uvidime jestli pomohl nebo ne

sara1994
autor
9. bře 2016

jak dlouho musim caj pit ??

misula29
10. bře 2016

samotný kontryhelový čaj nepomůže k otěhotnění jako takovému,ale srovnává cyklus.

byra
10. bře 2016

U mě po prvním měsíci pití zkrácení z 38 na 28 DC 😉 uvidíme co dál

sara1994
autor
10. bře 2016

je tu některá maminka která otěhotněla díky pití tohoto čaje ?? pokud Ano jak dlouho jste ho pila ?? dekuji

evoleta
10. bře 2016

Kontryhel piju taky, ale má se pít jenom do ovulace, z toho důvodu, že by se kontryhel neměl pít v 1.trimestru. Takže do ovulace, pak přestat a při ms zas pít. Jinak si myslím, že je jedno, jakou značku čaje máte, ale sypaný bude určitě lepší, než sáčkový.

atlhea333
10. bře 2016

@sara1994 Osobně si myslím, že ti pití kontryhelového čaje neublíží a jak již tady bylo zmíněno, mohlo by ti to srovnat cyklus. Ale jestli se vám nedaří přes dva roky, nepřemýšleli jste o vyšetření? Nevím, jak je to dostupné v Irsku, ale aspoň vědět, jestli třeba nemá přítel líné spermie 😉 😉 😉 My se taky snažili přes dva roky (a snažíme se dál) ale už víme, že má přítel spermie flákače, tak na to bere vitamíny (selen, zinek a vitamín E...)

sara1994
autor
10. bře 2016

@atlhea333 to mě nenapadlo zkusím koupit pritelovi vitamíny ..jinak čaj se má pít do ovulace a pak vynechat ale já nevím kdz mám ovulaci ... 😖

atlhea333
10. bře 2016

@sara1994 Tak být tebou, jdu na to dvěma způsoby: čaj + ovulační testy nebo čaj + gynekolog a vyšetření. Ale jestli nespěcháte a máte trpělivost, tak pánské vitaminy budou potřebovat zhruba tři měsíce, aby pořádně zabraly - takže bych do té doby se naučila sledovat ovulaci (ovu testy, měření BT...) a pak to může být jen to fikne 🙂

beatkaluka
9. srp 2019

Já jsem začala po vysazení antikoncepce brát vitaminy pro těhotné a za 3 měsíce jsem měla na testu 2 čárky.

nelcaj
11. srp 2019

Tak rychle? Tak to bych si taky přála, aby se nám zadařilo. Zatím žádné vitaminy neberu. Jaké jsi brala?

beatkaluka
15. srp 2019

Brala jsem na doporučení mého gynekologa femibion.

vendes
15. srp 2019

Kontryhel by měl srovnat cyklus, k otěhotnění jako takovému asi nepomůže. Pije se od prvního dne menstruace po dobu cca 14 dní (tj. zhruba do ovulace).

isabelafuentes
15. srp 2019

Zkus Macu od Dr. Popova👍

vladienka
15. srp 2019

@vendes pomoze, kontryhel pomaha zvysovat sliznicu takze sa oplodnene vajicko lepsie zachyti

atomix
Autor odpověď smazal
Zobraz
vendes
16. srp 2019

@vladienka No, ale zázraky se od toho čekat úplně nedají.

vladienka
16. srp 2019

@vendes tak to nikto netvrdi

lisianne
16. srp 2019

Ja pila ptesne tento caj, podporuje rust sliznice, a mesic uzivala 2 sacky Inofolic. Zadarilo se v podstate po tom mesici, bohudiky.