Podpora početí - gel. Je nějaký rozdíl mezi Plus gelem a Gynella Natal Ferti gelem?

michaelarousova
23. lis 2020

Ahojky, zeptám se ma někdo zkušenosti s těmito gely na podporu poceti? Conceive Plus gel a gynella natal ferti gel?
Je mezi nima nejaky zasadni rozdil? A pomohlo vam to k otehotneni?☺️

majena39
23. lis 2020

já měla ten conceive plus a v prvním cyklu kdy jsme ho použili se zadařilo 🙂 S druhým zkušenost nemám.

petrane
23. lis 2020

my už tak 4 měsíce používáme Conceive plus a zatím nic..

agneska7
23. lis 2020

Srovnat je nemůžu , zkušenost mám po gelu conceive plus , zadařilo se ( jestli to bylo gelem nebo náhoda nevím)

darinka84
23. lis 2020

@michaelarousova ten druhý vůbec neznám. Conceive pomohl vždy při prvním použití. U prvního i druheho otěhotnění. Těžko říct zda náhoda.

wladimira
23. lis 2020

@michaelarousova já mám doma Conceive gel používám ho teprve měsíc a zatím čekám zda se povedlo bo ne ?! Ale slyšela jsem na nej zatím samou chválu 🤷🏻‍♀️

michaelarousova
autor
23. lis 2020

@wladimira ja prave nemuzu na tem druhy sehnat zadne recenze..brala jsem jednu dobu gynella silver cups a ty mi hodne pomahaly na jije problemy tak jsem chtela zkusit ten gel ale asi radeji pujdu do toho conceive

michaelarousova
autor
23. lis 2020

Dekuji vsem za zkusenosti☺️

sami28
23. lis 2020

Jak to tady čtu, tak to zni jako naděje 🍀Dnes mi přišel Conceive plus, tak jsem zvědavá, zda se taky zadari

nanyh
23. lis 2020

Mne absolutně nepomohl. U mě pomohlo se psychicky srovnat a nemít takový chtíč mít dítě.

sami28
23. lis 2020

@nanyh každému pomůže asi něco jiného 😊

gracelove
11. únor 2021

Ahoj, pomohla gel? Mně třeba Conceive nepomohl. Teď čtu o tom druhém gelu, Gynella. Tak nevím, zda ještě zkusit tento...

michaelarousova
autor
11. únor 2021

@gracelove ani jeden nepomohl☺️

gracelove
22. únor 2021

@michaelarousova musím říct, že ani mně nepomohl Conceive Plus. Musí být problém jinde...takže už do toho druhého nechci investovat :/

michaelarousova
autor
22. únor 2021

@gracelove ja myslim ze je celkove vsehxno takovy placebo☺️Ja zacla v mesici co jsem otehotnela pouzivat drmek..dost jsem mu verila a povedlo se😂pritom to tim ani bejt nemuselo

levandulka_fialova
22. únor 2021

@michaelarousova Já věřím vždycky všemu a prd z toho 😂.

gracelove
23. únor 2021

@levandulka_fialova nápodobně, on člověk při letech neúspěchu zkusí třeba i medvědí lejno, když zjistí z diskuzí, že to některé po letech marné snahy pomohlo 😀

levandulka_fialova
23. únor 2021

@gracelove Přesně tak 😂

michaelarousova
autor
23. únor 2021

@gracelove ono je hlavne nejdulezitejsi se hodit do klidu ☺️Coz je nejtezsi ...me pomohly asi i vanoce..clovek mel uplne jine starosti☺️ Jrn v dnesni dobe je tezke se nejak zabavit a nemyslet na to 😂

gracelove
24. únor 2021

@michaelarousova to je jako říct "nemyslete na růžového slona". Co si tak člověk představí, že? 😉 Ale já teda mám za sebou už období, kdy jsem to vzdala a nic nehlídala, prostě jsem řešila úplně jiné starosti. A jak to dopadlo...zpětně jsem si uvědomila, že jsem se na to asi povznesla, ale těhotenství se nekonalo. Tak jak přišly Vánoce, tak to na mne naopak dolehlo, že vlastně jsem pořád jen dva, dárečky nemůžu kupovat miminku a tak :/ Ale teda doba covidová je děsná, nikam se nesmí, spousta koníčků a setkání je pasé, doporučení je zůstat doma a vyhýbat se lidem :D Což je vlastně děsně na nic, to by chtělo nějaké odreagování 🙂

michaelarousova
autor
24. únor 2021

@gracelove tak clovek kdyz to jedno dite uz doma ma tak premysli taky jinak☺️ Snazila jsem se udelat hezke vanoce synovi a mela jsem zrivma ovulaci na stedry den 😂me to oprqvdu asi pomohlo☺️Pak kdyz se clovek snazi roky tak ani nemyslet mepomuze☺️

gracelove
25. únor 2021

@michaelarousova To ano, to souhlasím 🙂 ale co se dá dělat, nic jiného, než prostě zkoušet a případně řešit to s doktory (nebo nějak alternativně) asi nezbývá, třeba budu mít štěstí jako vy 😉