Podpora otěhotnění - doporučení doplňků od gynekoložky. S čím máte dobré zkušenosti?

pe90tra
10. led 2022

Dobrý den, chtěla bych požádat všechny kteří mají zkušenosti s léky který jim předepsal gynekolog k podpoře otěhotnění aby se uchytilo. Co Vám doktor/ka napsala a s čím máte dobré zkušenosti a pomohlo k vytouženému miminku. Budu ráda za všechny Vaše příspěvky abych věděla co si můžu nechat na gynekologii k podpoře otěhotnění. ❤️

jasminek2012
10. led 2022

Na gyndě se předepisuje běžně Clostilbegyt na ovulaci a Utrogestan na druhou fázi cyklu. Mně nepomohlo ani jedno, po Clostibegytu jsem měla 2 časné potraty.
Pozor na něj, jsou to silné hormony, které se nesmí užívat dlouhodobě.
Co mě opravdu pomohlo, tak nasadit doplněk stravy Fertiprona (Inofolic, Nosifol), prostě doplněk stravy s inositolem. Ještě ten měsíc, co jsem ho nasadila, jsem otěhotněla bez hormonů. Po 4 letech snažení.

pe90tra
autor
10. led 2022

@jasminek2012 dobrý den, moc děkuji za váš příspěvek hned si prostuduji. Jsem ráda když si navzájem pomáháme a dělíme se o zkušenosti a rady.

verumon
10. led 2022

@pe90tra dobrý den, já mám zase s Clostilbegytem jen výborné zkušenosti. U první dcerry jsem otěhotněla hned po prvním cyklu, teď beru opět už mám druhý cyklus za sebou (čekám jak to dopadne ☺️) a popřípadě k dalšímu cyklu mám nasadit i Utrogestan
CL můžeš brát 3 měsíce,ale dle slov mé lékařky pokud už dítě mám tak až 5 měsíců,ale to je max. Každá máme zkušenosti jiné, tak aspoň info jak to je a bylo u mě ☺️🌺

pe90tra
autor
10. led 2022

@verumon děkuji moci si toho vážím každého příspěvku o který se podělite zkusím všechny prostudovat a postupně zkusíme. ❤️

gbp
10. led 2022

@pe90tra me taky po delsi dobe (pres 3 roky) pomohl pravdepodobne inofolic. pred tim sem zkusila kde co, bylinky, diety, hormonalno jogu, vitaminy, gely...

aspie83
10. led 2022

@pe90tra U prvního se nedařilo a myslím, že pomohla Fertiprona 😉 pěkně jsem po ní cítila ovulaci a vyšla první inseminace bez jakékoli jiné podpory, přestože doktor tvrdil, že je mizivá šance a chtěl hned IVF... Ke druhému těhotenství nevím ani, jak jsem přišla 😆

pe90tra
autor
10. led 2022

@aspie83 moc dějí za příspěvek a za rady ❤️

lenerka1
10. led 2022

Mě dr. napsal rehabilitace - cvičení podle Mojžíšové. Není to teda doplněk, ale pokud je problém v pánevním dnu, páteři, kostrči, tak pomůže.

lenkalubina
10. led 2022

@aspie83 musí napsat dr, nebo se dá koupit?

pe90tra
autor
10. led 2022

@lenkalubina dobrý den nemusí případně napsat doktor i případné co je možné koupit hlavně se informuji co dokázalo pomoct a jaké máte zkušenosti.

aspie83
Autor odpověď smazal
Zobraz
aspie83
10. led 2022

@lenkalubina já objednala na netu, je to doplněk 😉

pe90tra
autor
11. led 2022

@aspie83 dobrý den a jaký doplněk jste prosím objednala na internetu?

aspie83
11. led 2022

@pe90tra Fertiprona 😉

pe90tra
autor
11. led 2022

@aspie83 děkuji za informaci 😊🌹

aspie83
11. led 2022

@pe90tra není zač 😉

veruuneckaaa
15. led 2022

@pe90tra Zdravím mě doktor napsal Clostilbegyt,ale zatím nic🙏🙉

pe90tra
autor
15. led 2022

@veruuneckaaa Dobry den. Děkuji za informaci a napsal Vám ho hned? Snažíme se o miminko 5ty měsíc. Nebo až po roce?

veruuneckaaa
15. led 2022

@pe90tra Mě to napsal hned jak jsem mu řekla že chceme mimčo,i když testy z krve jsem měla v pořádku...

pe90tra
autor
15. led 2022

@veruuneckaaa děkuji za informaci 🌹

uzivatelkapetra
15. led 2022

Napiš, kde je asi problém.
Snažíte se nějak dlouho? Cykly jsou?