Podivný hlen. Co by to mohlo být?

junykessy
4. říj 2021

Ahoj snazilky... Prosim o radu, 3dny me poboliva v krizi a podbrisku. Na toaletnim papiru jsem mela tmave hnede hleny, ale obden. Dnes ze me vypadl hlen o velikosti min 5cm."hlavicku"mel hnědou a zbytek ciry. Kdyz to reknu blbe, byl jako dlouhy sopel z nosu. Nevite, co by to mohlo byt? Radši udelam ze sebe blbce tady nez zavolam doktorovi. Moc dekuji

terka80
4. říj 2021

@junykessy ktery dc si?

junykessy
autor
4. říj 2021

@terka80 uprimne netusim. Minuly ctvrtek, jsem mela hlen taky tahnuty slizky, ale tmave hnedy. Tak jsme na to vlitli. Ja mam velice nepravidelnou menstruaci a navic jsem po ZT v 17tt. Jsou to 3mesice

terka80
4. říj 2021

@junykessy tak to je tezke rict hlen zbarveny do hneda muze byt k ovulaci ja to mivam a nebo pak byva i k nidaci nebo na uplnem zacatku tehotenstvi.Jinak me mrzi tva ztrata miminka

junykessy
autor
4. říj 2021

@terka80 dekuji, test jsem si nedelala. Pripadne mi to brzo. Zkusim to jeste dnes pojistit a uvidime😉dekuji Ti za tvou ochotu mi odepsat

sisi87_87
4. říj 2021

@junykessy ahojky, asi taky moc neporadím. Taky jsem po ZT v 8tt taky 3 měsíce, tak s tebou soucítím 😘 Já jsem zase místo ms v pátek ráno měla světlou krev na jednu vložku, pak už jen špinění a druhý den už jen světle hnědý výtok, jako když mi končí ms a od té doby nic, tak jsem z toho taky jelen. Doteď mě poboliva v podbřišku, do města jdu ve středu, tak koupím test a uvidím 🤔🙂

junykessy
autor
4. říj 2021

@sisi87_87 ja prave jeste nemam po revizi menstruaci. Ale zacalo mi tohle, a nemivala jsem to. Proto nevim o co jde🙈jinak, mrzii me tvoje ztrata

sisi87_87
4. říj 2021

@junykessy aha, já už jo, tak držím palce. Děkuji, mě tvoje taky, tak snad se brzy dočkáme nového miminka 🙂😘

junykessy
autor
4. říj 2021

@sisi87_87 nepreju si nic jiného ❤️❤️❤️