Podařilo se někomu otěhotnět podle Jonášovy metody?

lusiana125
4. únor 2015

Podařilo se někomu otěhotnět podle Jonášovi metody? Diky za případné rady a postřehy 🙂

michaelamisa
5. únor 2015

@lusiana125 Nevím, moc tomu nevěřím. Zjistila jsem, že něco takového existuje až po narození dcery. Vypočítala jsem to zpětně a pokud by se narodila v termínu, měla být chlapeček. Narodila se dřív-to na tu holčičku vyšlo. Podruhé, když jsem byla těhotná, vyšlo sice pohlaví, ale ten měsíc jsem měla udána "žádná negativa" a nakonec to nevyšlo (přišla jsem o to), tak nevím, co ta negativa znamenají. Jinak si myslím, že záleží na ovulaci a ne vždy ten udaný den na ni vychází. Uvažuji spíš logicky než na zázraky. Ale někomu to vychází a věří na to 😉

nonnni
5. únor 2015

@lusiana125 ne,mela bych mit dle nej 3 syny...

jaja01k
5. únor 2015

Mně podle této metody vycházely plodné dny úplně nesmyslně, takže tomu nevěřím.

misula29
5. únor 2015

mě teprve teď cca po půl roce co jsem to našla se shodovali plodné dny s jeho vypočtenými.Tak uvidíme 😀

lusiana125
autor
5. únor 2015

@michaelamisa a
@nonnni mě podle těch výpočtů to vychází na sobotu 7.2. A dostat to mám 10.2. Takže se mi to do ovulace netrefí..pokoušíme se už 6 měsíc a nedaří se nám.. Jak jste na tom byli vy?

a.n.e.t.t
5. únor 2015

Mě první dítě podle Jonáše vyšlo 🙂 . Ovulaci jsme měla den po, co jsme se měli dle Jonáše snažit, snažili jsme se teda v ten den (tj. jeden den před mojí ovulací), psán byl chlapeček a vyšel. Měla jsme tam 3x negativní vlivy a 3x pozitivní. Teď se zažínáme snažit o druhé, Jonáše mám na 7.2., ale ovulaci mám asi dnes (pocitově 😀 ). Snažení bylo včera a v pondělí, tak uvidíme, co z toho vyleze 😀 , jestli vůbec něco 😉 .

rousse
5. únor 2015

@lusiana125 moje máma si tehdy v 90. roce nechala osobně od Jonáše vypočítat mého sourozence - chtěla kluka a fakt mám bráchu. Já osobně tomu nevěřím, ale máma je 100% přesvědčená, že to fakt vypočítal😀

marcicek84
5. únor 2015

tak nám vyšlo v daném měsíci pohlaví, ale plodné dny nevyšly, byla v tomto měsíci je jedna napě´tová luna...

lusiana125
autor
5. únor 2015

@marcicek84
@rousse
@a.n.e.t.t

noooooo moc v to nevěřím...a hlavně mám ty napětové aspekty od 5 - 12ti....nikdy nemám míň jak 5....tak mě to docela děsí...už z toho začínám být zoufalá...nevím co už dělat aby se nám to povedlo

andreak7
5. únor 2015

Ahojky, ja jsem teda sice jeste na zacatku, ale moje zkušenost: plodny den dle teto metody v prosinci vychazel o 1 den od me ovulace. (jen dle vypoctu na internetu) Po 15 mesici snazeni, to vypadalo ze je to nejvhodnejsi den pro poceti.. Na pohlavi je sice jeste brzy, ale otehotneni vyslo. 🙂

lusiana125
autor
5. únor 2015

@andreak7 a ty napětové aspekty jsi měla jaké?

marcicek84
5. únor 2015

@lusiana125 - ber to s nadhledem, já třeba až budu chtít druhé,tak mám snad samé roky kde mám nejlíp jenom 3 negativní aspekty, ale to je jen pár cyklů a jinak samé vykříčníky i 9 negativních aspektů, takže bud se to povede,nebo ne, vím určitě, že dítě po 36. roce života bych už nechtěla, už bych na to byla stará, takže otěhotnět do 35 let, jinak to balíme a budeme mít jen to jedno...

andreak7
5. únor 2015

to uz nevim a hlavne tomu nerozumim.. 🙂 a popravde, byla to pro me jen takova "dalsi nadeje" ze treba to ma tak byt.

lusiana125
autor
5. únor 2015

@marcicek84
tak mě je 24....a zatím žádné dítě nemáme...tak bych docela už chtěla...pracuji ve školství a když vidím kolem sebe samé děti a své nemám...tak docela propadám už depresi...
@andreak7

guinea
5. únor 2015

@lusiana125 Já jsem otěhotněla (náhodou) zrovna ten měsíc, kdy se mi skutečné plodné dny shodovaly s jeho vypočtenými (4 měsíce před tím se neshodovaly a neotěhotněla jsem). Ale podle Jonáše bych měla čekat holčičku, a vím, že to bude chlapeček. Na napěťové aspekty atd. jsem se radši nedívala, nechci být zbytečně vystresovaná 🙂 A kromě toho, kdybych čekala na ty dny bez napěťových aspektů, tak bych se snad nedočkala...

lusiana125
autor
5. únor 2015

@guinea tak to držím palce at se daří 🙂

anellka
5. únor 2015

Já otěhotněla přesně mezi dvěma termíny od Jonáše. Takže za mě nefunguje 😀

andreak7
5. únor 2015

@lusiana125 ja si osobne taky myslim, ze je to nahoda. jen proste to zrovna vyslo. Musi na to mit clovek urcity nadhled. Ale na me to fungovalo spis jako ze, "jo tak v prosinci se to shoduje, tak schvalne" (mozna me to i trochu uklidnilo), ale nikomu jsem to doma nerikala, aspekty se nestresovala, a myslim ze i kdybych tomu verila, musela bych za skutecnym astrologem, a ne vypocitat to na internetu. ale povedlo se. 🙂

lusiana125
autor
5. únor 2015

@andreak7 a jak dlouho jste se snažili? jak často měli sex?

marcicek84
5. únor 2015

@lusiana125 - jak dlouho se už snažíte, jako podle mě rok je dnes neprosto normální...pak by se to mělo už řeišt, ale do té doby bych to nechala osudu a nestresovala se 😉

lusiana125
autor
5. únor 2015

@marcicek84 6 měsíc...ale nějak se od toho nedokážu odpoutat no...snažím se na to moc nemyslet, ale vždycky když to dostanu tak jsem strašně zklamaná...tak uvidíme jestli se nám zadařilo tento měsíc...v úterý bych to měla dostat

marcicek84
5. únor 2015

@lusiana125 - no já otěhotněla zrovna ten měsíc, kdy jsem v práci padala na hubu a sex jsme měli jen 3 x protože jsem ani neměla náladu a asi protože jsem na to nemyslela, tak se to povedlo, byl to 3. měsíc snažení, první měsíc jsme to zkoušeli 2x týdně a nic a druhý jsme to zkoušeli ob den a taky nic...takže si te´d myslím, že toje hlavně o psychice, ale asi pár který již má dítě se "snaží" jinak, než pár, který ještě žádné nemá, přijde mi že ted bych tomu nechala úplně volný průběh...

lusiana125
autor
5. únor 2015

@marcicek84 jasný no...my jsme ted měli měsíc pauzu, pač jsem brala antibiotika...tak jsem nechtěla raději...tak uvidíme...mám do dostat 10.2 tak třeba se zadařilo nooo...bolel mě minulý týden podbřišek, takové bodání na levé straně...tak uvidíme třeba se nám zadařilo...dneska mě trochu pobolívají prsa, spíš svědí...tak uvidíme no...ale zkoušela jsem test jen tak ze zvědavosti a byl negativní...ale to je ještě brzy to by asi ani neukázal

andreak7
5. únor 2015

@lusiana125 No, tak antikoncepci jsem vysadila v září 2013, do dubna jsme to nejak neresili.. pak jsem zacala sledovat plodne dny, ovulaci , bazalni teplotu a tak.. s tou to podle hodnot nebylo nijak valny.. pravdepodobne vetsinou ovulace nebyla. Vajicek mnoho, ale nedorustaly. od srpna jsem kazdy mesic byla pod dozorem dr, nasadila mi Clostilbegyt s utrogestanem. prvni dva mesice zadna reakce, treti mesic mi zvedla davky a prestimulovalo se to. (do toho jsem pila bylinne caje, nosifol, ruzne bylinne tinktury, akupunkturu, MACu a cvicila Mojzisovku) - desne jsem tlacila na pilu,vim to, ale byla jsem z toho na nervy, uz docela dost a chtela zkusit proste vse. Pak jsem si rekla ze 4. mesic vynecham (dle nekterych zkusenosti tady se holkam zadarilo prave ten 4. mesic ktery vynechavaly Clostilbegyt) do toho jsem byla nemocna, pila jsem jen bylinky, caje a tu MACu, ale ne nijak kazdy den, jen kdyz jsem si vzpomnela ci byla chut. sex tak nejak kazde 2-3 dny.. nekdy i dyl kdyz to zrovna nebyla nalada. Nesla jsem ani na kontrolu k dr, jestli rostou folikuly, uzila si hezke vanoce a Silvestr.. nejak jsem ani presne nevedela kdy to mam dostat. no a najednou mi to zaclo byt divny, dva dny zpozdeni (nekdy se to ale stavalo) tak jsem si po vikendu udelala test a byly tam //. 🙂 promin za dlouhou odpoved ale neda se to shrnout. 🙂

lusiana125
autor
5. únor 2015

@andreak7 jasný no...jenže já to z hlavy nějak nedokážu dostat..musím na to myslet...ale je pravda, že tento měsíc jsme to nějak nehrotili no...tak se uvidí...ale spíš nedoufám

maybe72
5. únor 2015

... ano, v kombinaci se cviky paní Mojžíšové dokonce dvakrát, navzdory lékařským prognózám 😉

ji_tuli
5. únor 2015

u mě to vyšlo, viz můj článek o porodu s grafem...