Plodné dny po laparoskopii. Máte zkušenost?

3. dub 2024

Dobrý den, měla bych na Vás dotaz ohledně plodných dnů. Cca před 4 lety jsem prodělala mimiděložní těhotenství, kdy mně byl odebrán jeden vejcovod na pravé straně. Nyní se s přítelem snažíme o miminko. Cele 4 roky jsem nesledovala zda mám nebo nemám ovulaci, ale nyní když to řeším jsem si všimla, že mám pocit, jak kdybych měla jen ovulaci na pravé straně, kde mně byl odebrán vejcovod, vychází i ovulační testy a vždy cítím mírnou bolest v podbříšku a na levé straně jako by nic, nevychází mne ovulační testy a ani necítím bolest v podbříšku, ale řekla bych, že se strany střídají pravidelně. Možná hloupá otázka, ale je možné, že by ovuloval pouze jeden vaječník a bohužel teda zrovna ten bez vejcovodů? Nebo máte některá zkušenosti nebo vypozorované, že by ovulace na jedné straně byla intenzivnější než na druhé? Když jsem byla u doktora, tak neshledal žádný problém. Děkuji moc za odpověď

klokanka31
3. dub 2024

I kdyby byla ovulace na straně bez vejcovodu tak nevadí, prý se dokáže natáhnout ten druhý vejcovod 😊

autor
3. dub 2024

@klokanka31 Opravdu? Mne doktor řekl, že nelze otěhotnět na straně bez vejcovodu :/

klokanka31
3. dub 2024

Já zase slyšela že to jde. Každopádně já taky měla mimoděložní, a pak jsem s jedním vejcovodem otěhotněla rychleji než když jsem měla oba 😃

autor
3. dub 2024

@klokanka31 Děkuji to je aspoň dobrá zpráva 😊