Pepino test. Falešná čárka?

viktorka088
10. říj 2024

Dobrý den,
Dnes mám termín menstruace a na pepinu toto.
Mamatest a clearblue digi negativní. Je možný aby pepino udělal takhle pěknou falešnou čárku?

viktorka088
autor
10. říj 2024
hennrietta
10. říj 2024

Zkus stejný test za 2 dny, jestli bude sílit.😉

rosalindamelinda
10. říj 2024

Ahojky, já osobně bych tohle považovala za ducha. Ale jistě se tu objeví mnoho žen, které ti napíšou, že tohle už je čárka, jo jo.
Nicméně je to duch, protože pokud máš dnes 1.den očekávané ms, tak už by tam měla být silnější barevná čárka než jen tento slabý duch.
Teď jedině počkat, zda se ms nedostaví a pak test zopakovat, jestli sílí. Pokud bude sílit, pak super. Ale pokud ne, mohlo se jednat o biochemické těhotenství. Držím palce 😎

felis
10. říj 2024

@rosalindamelinda ne, nemusela by ta čárka být silnější, když je dnes 1. den očekávané MS. Záleží, kdy došlo oplodnění a celkovému uhnízdění, u každé ženy se HCG do moči vylučuje jinak... a podle toho se čárka může lišit žena od ženy a těhotenství od těhotenství.
@viktorka088 souhlasím s tím, co píšou obě. Zkus zopakovat za 2-3 dny stejným testem. Jooo a digi ClearBlue má horší citlivost, než tento proužkový.

viktorka088
autor
10. říj 2024

@rosalindamelinda Děkuji za reakci, mám krátké cykly, tak uvidím jestli MS bude meškat.

baruv01
10. říj 2024

Zkus test od Dr. Maxe. Za mě nejspolehlivejsi test a ma hodne barviva 🙂

misha31
10. říj 2024

Mamatest ma hodne barviva, tak mi prijde divne, ze je negativni. Brala bych i toto jako negativni. Ale zkusila bych za 2 dny

viktorka088
autor
10. říj 2024

@felis Mám cyklus jen 24 dní, tak úplně nevím jak to teď celkově mám a nemám😅 a na střídačku, 22,23 ale nejdéle 24. Tak sem právě sáhla po testu, protože jsme tomu šli tento cyklus naproti.

lencaa11
10. říj 2024

@viktorka088 pro svůj klid bych udělala za par dní jiný test

anonym055
10. říj 2024

@viktorka088 v den vynechane ms jsem měla velice podobnou čárku, určitě ne silnější.. zkus za dva dny další test. Uvidíš, jestli bude čárka sílit.. teď je to buď a nebo.. 😊 přeji aby čárka sílila 🍀

orangutan123
10. říj 2024

@rosalindamelinda zajímavé...mě po týdnu meškání vyšel slabounký duch. Ejhle a už mi tu lítaj 2 prcci

janches
10. říj 2024

@viktorka088 a jsou testy dělané ze stejné moči? Já jsem měla taky krátký cyklus 24 dní a v den MS jsem měla na testu pepino možná ještě o něco slabší čárku. No a dnes mám roční dceru... clairblue má citlivost 25, pepino 10. To by taky mohlo hrát roli. Držím vám pěsti, ať sílí 🍀

viktorka088
autor
10. říj 2024

@janches Ze stejné ranní. Uvidíme, každopádně dám vědět jak sem dopadla. 😊

lujhu
10. říj 2024

@viktorka088 ano je to možné já to zažila několikrát, pak jsem zkoušela i jiný značky testu a jako u tebe byly negativní, za pár dnů jsem to dostala,

viktorka088
autor
11. říj 2024

Ms dorazila, tak pepino testy nekupovat😊

tasimia
11. říj 2024

@viktorka088, klidně to mohlo být biochemické, za to testy bohužel nemohou.
Ja jsem měla takovou čárku taky a litá mi z ní tady čtyřletá :D.

hennrietta
11. říj 2024

Přesně tak, mohlo jít o biochemické. Ve spoustě případů na to ženy ani nepřijdou, protože se testují později.