PCOS a úspěch s Clostilbegytem. Vaše zkušenosti?

rejzekl
8. bře 2021

PCOS a úspěch s Clostilbegytem
Ahoj holky, po výsledcích hormonálního profilu, mi byl nasazen clostil od 3 dne cyklu 1-0-1. Snažíme se už dlouho 😢na internetu jsem se ale dočetla, že my, s Pcos na Clostilbegyt spíše nereagujeme a ve většině případech nepomůže. Na utz na kontrolu jsem objednaná ale nejak nemám radost z toho, že se začalo něco dít, když této léčbě vlastně moc nevěřím. Můžete prosím, přidat vaše zkušenosti? Díky moc ❤️ btw. Menstruace pravidelná bez ovulace 🙂

kajacob
8. bře 2021

@rejzekl mě nepomohla ani nejvyšší dávka , ale kamarádka má taky pcos a reagovala na něho pěkně a vyšlo to hned na poprvé 🙂

rejzekl
autor
8. bře 2021

@kajacob děkuji moc a ty víš,proč nezabral ? Nějaký vážnější problém? Smím se ptát ? 🙂

kajacob
8. bře 2021

@rejzekl mám nadváhu , ale podle doktora to vliv mít může i nemusí. Teď jsem právě začla brát jiné léky místo clostilu , tak se uvidí co a jak . Jinak jdeme do IVF 🙂 menstruaci mám pravidelnou ale ovulace žádná .

rejzekl
autor
8. bře 2021

@kajacob no,tu mám taky,tak to se mám asi na co těšit 🤦😀

kajacob
8. bře 2021

@rejzekl třeba zabere 🙂 znám hodně žen s obezitou a děti mají přirozeně . Přeju hodně štěstí ať se brzy dočkáš miminka 🍀

pampeliska1313
8. bře 2021

Mně clostil taky nezabral, i když jsem četla, že hodně holkám jo. Asi opravdu záleží co je za tím - jestli i další problémy, o kterých se zatím ještě neví. Ovulaci jsem taky neměla, nicméně se mi rozjela, když se zjistilo, že mám problémy se štítnou žlázou, takže jsem začala brát léky, plus mi gynekolog nasadil i metformin, protože údajně vede k pcos i inzulínová rezistence (i když nic takhle diagnostikovanýho nemám, ale často to prý zabírá) a vlastně asi dva měsíce po brání obou léků se mi asi prvně v životě objevila ovulace a rovnou jsem i otěhotněla. Každopádně bych to hnedka nezavrhovala, nicméně, určitě víš, že clostil lze brát jen několikrát, aby to mělo smysl, pak to údajně už nepomáhá (asi tři cykly, ale nechci kecat).. ve finále třeba půjdeš jeden cyklus s clostilem, zjistí se, že to třeba někam vede a bude. Nebo ne a zkusí se něco jinýho. Hlavně neházet flintu do žita, často jde podle gynekologa u pcos “akorát najít vhodnou kombinaci léků, která tělo nakopne. A to občas trvá.” Hodně štěstí! Sama jsem byla skeptická, ale jde to.)

kvetuska145
8. bře 2021

Mne clostil zabral hned prvni cyklus. Pred tim bez ovulace 🤗

nagojka
8. bře 2021

Me se s PCOS zadarilo i bez clostilu temer presne po roce a po 4 mesicich uzivani tohoto:https://www.fertilup.cz/fertilup-pro-zeny/fertilup-pro-...
Drzim palce at se i tobe brzo zadari🙂🍀

broskvicka21
8. bře 2021

@rejzekl mě zabral. Taky jsem se bála. První syn byl až na pátý pokus s Clostilbegytem,pak jsem měla vysadit, naštěstí se zadařilo. A dcera a nejmladší byl na první pokus s Clostilbegytem.

fyii
8. bře 2021

@rejzekl ahoj me zabral az kdyz jsem ho vysadila🙂 po 4 mesicich, ale pry to tak nekdo ma rikal doktor.

zoyee
8. bře 2021

Mě u dcery zabral v druhém cyklu, teď u druhého vůbec, ani femara, tam se zadarilo až ivf

lenickakl
9. bře 2021

Otehotnela jsem v druhem cyklu

rejzekl
autor
9. bře 2021

Vsem moc děkuju... 🙂 Snad už se konečně dočkáme 🙂 na ivf se ani jeden necítíme, tak se modlím,aby to zabralo 🤦

misicka03
9. bře 2021

@rejzekl já mám PCO a nepravidelný cyklus. Beru ho jednou denně 3-7dc a vždy po něm folikul mám aspoň jeden. Poprvé jsem měla 2 folikuly a povedlo se napoprvé, ale nedopadlo to. Teď mám pořád jen jeden folikul a pořád nic 🙂. Jo a k tomu jsem dostala ještě injekci ovitrlle na uvolnění vajíčka a jednou se mi stalo, že folikul nepraskl a byla z toho cysta.

rejzekl
autor
9. bře 2021

@misicka03 tajto mě clostilem taky hrozně děsí,ty potraty,už ho mám za sebou a že bych si to teda chtěla protrpět znova 🙄🙄

bublee
9. bře 2021

Taky jsem brala clostylbegyt nejdriv 1-0-0 ani jeden folikul pak 1-0-1 to mi udelalo cystu ktera zmizela nastesti, ale opět bez folikulu.Pak jsem mela mesic pauzu a nasadili mi 1-1-1 zitra ho beru posledni den a v pondeli na utzv a tam se uvidi zda bude IUI 🙈

andyskarsgard
9. bře 2021

Nepomohl az ivf po 10 letech