Ovulační testy pozitivní a u doktora nedetekovaná ovulace.

tinatina2000
4. únor 2020

Dobrý den,
Je mozne,že mam pozitivní ovulační testy a ovulace přesto neprobíhá ? Podle doktora neproběhla ,že tam nevidí tekutinu .Sem z toho zmatená máte to někdo stejně?

terka80
4. únor 2020

@tinatina2000 ano je to mozne,jen merenim bazalni teploty ukaze zpetne jestli ovulace opravdu probehla

aselluska
4. únor 2020

@tinatina2000 možné to je, že test zaznamená zvýšenou hladinu LH, neznamená že k ovulaci opravdu dojde. Mě se třeba vajíčka neuvolňovala i přes pozitivní testy

tinatina2000
autor
4. únor 2020

@aselluska aha a jak jste to řešila prosím ?

aselluska
5. únor 2020

@tinatina2000 čínskou medicínou, stačila jedna návštěva a jedna akupunktura, měsíc užívání bylinek a po více než roce a prognóze neplodnosti se povedlo. Gynekolog mě posílal s žádankou na IVF, nechtěla jsem. Ne po roce. Tvrdil mi, že se srůsty to nepůjde. Dr. čínské medicíny mi na základě popisu cyklů a pozorování těla udělala bylinky na míru a podle ní se mi vajíčka nespouštěla. Evidentně věděla co říká, když to zabralo.

luciebelohradska31
7. únor 2020

No já jsem minulý měsíc měla stejnou pochybnost co ty tak jsem šla na krevní testy a u mě opravdu při pozitivním ovu testu ovulace probíhá no s příznakama co mám bych se divila kdybych ji neměla