Ovulační test. Mohu ho brát za pozitivní?

ktynatyna
14. bře 2021

Ahojky.😊
Chci se zeptat zda tento ovulační test mohu považovat jako pozitivní? S testováním teprve začínám. S přítelem se snažíme již přes rok o miminko a stále nic. 🙁 Je vhodné při tomto testu na to vlítnout?..nebo, co to znamená? V podbřišku mě celkem bolí a ms mám nepravidelnou. 🙈

Děkuji všem za odpověď a přeji hezký večer🙂

barulinka20
14. bře 2021

@ktynatyna Ahojky, toto pozitivni ovu test není, testovací čárka musí být stejne silná, nebo silnější, než ta kontrolní😊pro představu přidávám svůj pozitivni😊ovu bude nejspíš až za par dni, zkus testovat každý den a až půjde šílení carky poznat, tak testik klidne 2x denně, ať ten pozitivni vychytas😊

nina004
14. bře 2021

@ktynatyna toto ešte nie je pozitívny test. Čiarky musia byť rovnako silné. Takýto test so slabou čiarkou ti môže vychádzať kľudne aj celý mesiac,ale pri ovu stmavnú obe čiarky.

ktynatyna
autor
14. bře 2021

@barulinka20 dekuju 😊 takze by mohla ovulace za par dni dorazit? V tomto je tedy sance na otehotneni velmi mala, ze. Ja uz myslela 🙁

barulinka20
14. bře 2021

@ktynatyna ono dost záleží na tom, kolikaty den cyklu jsi a jak dlouhé cykly máš, z toho by to teoreticky šlo odvodit😊i teď by se vám mohlo zadařit, spermie vydrží “čekat” na vajíčko několik dni😊přiložím ti své testy před ovu, pro srovnání, řekla bych, ze testujeme stejnou značkou😊

ktynatyna
autor
14. bře 2021

@barulinka20 Ano, testujeme stejnou značkou. 😊 no, já ten cyklus nemám z čeho odvodit, protože mi moje poslední ms končila 7. ledna a od té doby nic. Takže jsem z toho pořádně zmatená. 🙈 Závidím ti ty pozitivní testy 🙁😇

barulinka20
14. bře 2021

@ktynatyna aha tak to je špatný na dohadování, ale třeba na tu ovu prijdes😊držím palce❤️Já jsem takto hezky pozitivni testy měla ted poprvé od listopadu, co jsme se začali snazit

maruberu
15. bře 2021

Ahoj holky, mam dotaz: zadařilo se vám některé, když jste měly sex den před pozitivním testem a den po? Viz foto. Ptám se jen teoreticky, snažíme se už několik let, tak se chytám každé naděje. Včera mě dost bolely vaječníky, dneska už je klid, tak si říkám, jestli je teda ovu dneska. 😊

barulinka20
15. bře 2021

@maruberu takhle jsme to měli tenhle mesic my, den před a den po. Dneska jsem 11DPO od včerejška mám na testu něco jako duchy a teď mi přišly domácí krevní hcg testy, tak jsem zvedava, do pul hodky budu vedet, jestli se konečně opravdu zadarilo🤞🏻

maruberu
15. bře 2021

@barulinka20 Tak můžu potichu gratulovat (a závidět)? 😊

barulinka20
15. bře 2021

@maruberu bohužel ne, krevní test byl negativni🥺, sice holky v jiné diskuzi mě uklidnuji, ze 11DPO muže být ještě brzo, ale už spis jen čekám na MS😩

maruberu
15. bře 2021

@barulinka20 Je brzy, každá to máme různě. Ještě bych to nevzdávala. 😉 Já zkusím navnadit manžela dneska a pak zas budu 14 dní doufat a následně si dávat panáka, až zas dorazí ms. 😟