Ovulační test - jsem blbá a nechápu. Myslíte si, že ten první může být pozitivní?

alice2222
1. dub 2022

Ahoj ženy, rovnou se přiznávám že jsem úplně blbá a nedokážu vyhodnotit ovulační testy. Snažíme se o dítě. Udělala jsem během týdne 6 testu v době kdy by teoreticky měla být ovulace. První tři nemám foto ale jednoznačně negativní. Tady na foto testy dělané v posloupnosti. Ráno - odpoledne - druhý den odpoledne. Myslíte že ten první může být pozitivní? Jednoznačně pozitivní jsme měla 1x minulý měsíc z ranni moci (to jsem ještě nevěděla že se to nema). Podle příznaků ovulaci nepoznám. Jen tento měsíc me už cca týden boli bricho, coz neznám (ale klidně to může být tím, že se více sleduji).Díky všem za radu.

eloana
1. dub 2022

podle navodu asi ani jeden- carka by mela byt stejne silna,spis jeste silnejsi nez kontrolni,ale zkousela jsem ovulacni testy u druheho ditete a nikdy jsem nemela stejne silnou testovaci jako kontrolni a deti mam 3

michaelarousova
1. dub 2022

@alice2222 pozitivni neni ani jeden.pravdepodobne si to nezachytila . Ty carky musi byt obe stejme silne …ten prvni je tomu nejbliz takze kdyby jsi testovala treba dopoledne a pak vecer zachytila by jai to..me se to zachytit za 6 nesicu podarilo asi 2x.. kazdopadne bych doporucila nejaky obyc papirkove …

kajka321
1. dub 2022

@alice2222 já jsem na ovulačních testech 2* krásně otěhotněla. Měla jsem obyč z Dr.Max a tam jedna čára je kontrolní a druhá ukazuje sílu té látky, co má při ovulaci být v moči. Jakmile byla jen trochu čárka, tak hop na to. Ovšem ještě větší úspěšnost je mít sex před ovulací. Spermie pokud si to dobře pamatuji vydrží i dva dny v těle ženy a mohou oplodnit vajíčko. Pokaždé, když jsem otěhotněla, tak jsem měla sex před ovulací. 🙂 Držím palce..

ls_86
1. dub 2022

@alice2222 taky bych rekla ze neni pozitivni ani jeden😞

monishkam
6. dub 2022

Testujeu stejnými testy. První včera a ty dvě další fotky je jeden a ten samej, první fotka uschlej, druhý po použití, jsem zvedava na odpolední testovani🙂

monishkam
7. dub 2022

Včera vecer🙂