Ovulační test. Je pozitivní nebo ovulace teprve bude?

hotblood
19. dub 2021

Zdravím vás. Chci se zeptat. Je to už pozitivní ovulační test nebo ovulace teprve bude.? Jsem dnes 13.DC a snažíme se o miminko. Včera jsme se posnažili, tak nevím, zda to může vyjít nebo ne. Předem. Děkuji za vaše reakce.

pajasala
19. dub 2021

@hotblood ještě ne. Ta druhá musí být stejně silná nebo silnější

i_vet2
19. dub 2021

ahoj, když jsme se snažili my, taky jsem si vždy dělala ovulační test a mě doktorka říkala, že je pozitivní když je druhá čárka stejně silná nebo dokonce silnější než ta první, takže bych řekla zkus večer nebo zítra 🙂

12misulkq
19. dub 2021

@hotblood ahoj pozitivní ještě není, čárka by měla být stejná nebo silnější jak kontrolní. A ovu by měla od poz testu dostavit nejpozději do 48 hod. Mě podle měření bt ovu došla par hodin po pozitivním testu 🙂

hotblood
autor
19. dub 2021

@12misulkq A tak to můžu očekávat teda ovulaci, až tak 15.DC. Tak to se můžu jen modlit jestli namto vyšlo nebo ne.

hotblood
autor
19. dub 2021

@i_vet2 Dekuji za radu. Zkusím. Mám doma ještě dva testy.

hotblood
autor
19. dub 2021

@pajasala Děkuji. Tak si zkusím jich udělat víc, ať to můžu teda sledovat. Děkuji za radu.

12misulkq
19. dub 2021

@hotblood já si myslím ze bude pozitivní nejdřív zítra.... takže bych čekala ovu 15-16 den ještě bych to určitě pojistila..... 🍀🍀🍀

ema90
19. dub 2021

@hotblood I kdyz trefite ovulaci, tak je sance asi 15% na otehotneni. Pokud je to mozny, tak mejte styk jednou za dva dny a do plodnych dnu se trefite vzdy.
Jinak takhle slaby ovulacni test jsem mela temer cely cyklus, takze to, ze se testovaci carka zacina vybarvovat neznamena, ze se ovulace blizi.

hotblood
autor
19. dub 2021

@ema90 Doktorka mi říkala, že je dobrý mít sex, před ovulací, tak ty tři, až dva dny. Proto se snažím jí teď zachytit. Nejsem si totiž jistá, zda jsme se trefili, aby to bylo dobře načasováný.

hotblood
autor
19. dub 2021

@12misulkq To právě nemůžeme. Dnes mi přítel odjel do pátku, takže bohužel.

ema90
19. dub 2021

@hotblood Ano, dyt to pisu, ze je dobry mit sex obden a do plodnych dnu se trefite tim padem vzdycky. Spermie si par dni na vajicko pockaji.
Akorat tedy o tom prestante premyslet timhle stylem “Nevim, jestli sme to stihli”, “Jestli je to dobre nacasovany”.

Vas ovulacni test nevypovida nic o tom, ze se ovulace blizi, je fakt hodne slaby.
Takze bych s tim tenhle cyklus nepocitala.

lucka167
19. dub 2021

@hotblood tohle je pozitivní ovulační test, potvrzené lékařem 😊

hotblood
autor
19. dub 2021

@ema90 Ono je to buď a nebo... začíná se mi tvořit výtok, tak snad zítra nebo pozítří dorazí. Když se nezadaří, tak aspoň si můžu takhle kontrolovat, kdy k ovulaci dochází.

hotblood
autor
19. dub 2021

@lucka167 Ten je hezký.👍

hotblood
autor
19. dub 2021

@hotblood A tak teda teď nevím. Je to tou jinou značkou.? 😁😁🤭

lucka167
19. dub 2021

@hotblood nemyslím si že by to bylo jinou značkou, prostě ovulace se blíží a odpoledne jste to měla nejsilnější , ještě bych zkusila večer 😊 A pokud bude sílit tak do 24až 48hodin by měla přijít

hotblood
autor
19. dub 2021

@lucka167 Testnu, až zítra odpoledne.