Ovulační test. Blíží se ovulace?

monyscerna
26. pro 2023

Začala jsem sledovat ovulaci a dnešní test není ještě pozitivní že? Ale včera jsem též dělala test a čárka byla slabší, znamená to tedy že se ovulaci blíží? Když dnes je tmavší? Děkuji za odpovědi 🙂 😊 😇

monyscerna
autor
26. pro 2023

Ještě jedna fotka

lencaa11
26. pro 2023

@monyscerna může se blížit u jednoho testu to nelze soudit testovat dál 2 x krát za den a klidně se už snažit ☘️☘️

reeeza
26. pro 2023

To ještě není pozitivní, I když u některých prý I slabší čárka stačila 😁
Znamená to, že už se něco děje ptž LH už je zvýšený.
U mě to po takové čárce někdy stoupne za den...jindy mám takovou čárku I 4, 5 dní a až pak to stoupne 🤷‍♀️

monyscerna
autor
27. pro 2023

@lencaa11
@reeeza dobře děkuji za odpovědi🙂 budu testovat dal a uvidim a někde jsem četla že je lepší milovat se ob den? Tak ,když test není ještě pozitivní tak šance nějaká by byla ne když jsme měli včera a třeba bude i zítra a i po ovulaci ? Je šance i po ovulaci se snažit? 🙂

monyscerna
autor
27. pro 2023

Dneska takto..už je pozitivní?

lencaa11
27. pro 2023

@monyscerna ještě ne ještě kousek čárka musí bejt stejně silná max víc silná než kontrolní

reeeza
27. pro 2023

Jako klidně pro klid duše se můžete milovat I dnes 🙂nebo zítra i dle chuti 🙂 potom třeba ob den, max ob dva, ale ideálně ob den aby měly spermie čas dozrát.
Test sice není pozitivní, ale třeba jsou právě tohle tvé nejvyšší hodnoty.
Podle toho jak ti to stoupa pozvolneji tak bych predpokladala max hodnoty třeba za dva dny, ale to se fakt nedá takhle predpovedet.

monyscerna
autor
28. pro 2023

Holky tak asi proběhla ovulka včera dnes už negativní 🙂 😀

lencaa11
28. pro 2023

@monyscerna to takhle může bejt pár dní za sebou chce to testovat aspoň do dalšího cyklu takhle to nic po pár testech neřekne ještě

monyscerna
autor
28. pro 2023

@lencaa11 já si myslím že buď mám teď a nebo po ovulaci, protože cyklus mám cca 29,30 dní a to by nějak vycházelo včera jsem byla 14 DC dnes 15 DC..a k večeru mě začalo píchat v podbřišku i v noci a citlivý bradavky...myslím že už asi byla?

monini83
29. pro 2023

@monyscerna mohu se zeptat tys dělala každý den jeden? Pokud ano tak jsi mohla určity den mít i pozitivní ovulační test jen jsi nevychtala sílu.. .já měla teď ovulací a jen díky aplikaci Premom kde se zjišťuje síla jsem věděla že druhá čárka síly a ikdyz většinou všichni tvrdí dělej test až odpoledne nejvíce se projevila druhá čárka další den ráno.I jsem sama poznala že je pozitivní nikdy předtím jsem takhle druhou čárku neměla ale sílu pozitivity potvrdila Apka...snad příští cyklus nebude už potřeba řešit Ovu testy ale když tak doporučím stáhnout aplikací....

nat
29. pro 2023

@monyscerna ja bych rekla,ze ovulace vubec nebyla...

monyscerna
autor
29. pro 2023

@monini83 ano jednou denně a odpoledne . Já si myslím ,že proběhla v ten den, ale později nebo v noci a to už jsem netestovala. Protože druhý den pak byla čárka výrazně slabší. A dnes to mám takhle takže už musela proběhnout. I podle bolesti v podbřišku, hlenu atd..Dneska už necítím nic...ještě slabší než včera...