Ovulační bolesti, ale ovu testy negativní. Máte zkušenost?

beka91
9. lis 2023

Dobrý den, nemáte prosím některá zkušenost s tím, že jste “pocitově” (bolest, tlak v podbřišku) ovulaci měly, ale testy ji nezachytily a nakonec se za 2 týdny ukázalo, že jste to poznaly správně🤰😊?
Testuji již několik dnů, dva dny zpátky začaly testy trochu sílit, včera mě bolelo břicho tak, jako při minulé ovulaci, test ale stále nebyl pozitivní, a dnes mi přijde čárka už zas spíš slabší😔. Je možné, že ovulace proběhla a test ji nezachytil? Testovala jsem vždy jednou denně.
Děkuju za vaše zkušenosti😊

jaja01k
9. lis 2023

@beka91 Možné to je, testy nejsou 100% spolehlivé a někdy není úplně jasné, jestli je nebo není pozitivní.

adelka951
9. lis 2023

Ano, je to možné. Můj nejmladší syn je toho důkazem.

bejuna29
9. lis 2023

někdo ovulaci na test nezachytí, někdy LH stoupne a velmi rychle klesne a nemáš šanci to zachytit... kolikátý DC jsi?

beka91
autor
9. lis 2023

@bejuna29 dnes 19DC, ale mám delší cykly cca 34 dnů (postupně se mi zkracují po rozjetí menstruace po ukončení kojení), minulý měsíc byl pozitivní ovulační test až 22DC

lencaa11
10. lis 2023

@beka91 možné to je proto by se mělo testovat ráno - večer od konce Ms do další Ms

bejuna29
10. lis 2023

@beka91 jasný, tak to fakt testuj dál a zkus 2x denně jakmile začne druhá čárka sílit