Ovulaci mi testy neukazují. V čem je problém?

usmiatalenka
14. únor 2022

Ahojte chcela by som od vás radu začala som riešiť že by bol čas na mimčo bola som na preventívnej u gynekológa ten mi povedal ze som v poriadku a keď som mu povedala ze ma trápi ovulácia že na testoch mi stále nic neukazuje a on máte ju práve teraz a že testom sa nedá veriť tak neviem kde je problém ale bojím sa ze nebudem môcť mať dieťa ešte mám aj nepravidelnú menštruáciu každá rada mi pomôže ďakujem vám pekný deň"

ivya
14. únor 2022

A s čím chceš poradit? Lékař má pravdu.

katule1990
14. únor 2022

@usmiatalenka Ano souhlas s komentářem výše a s doktorem, ovulačním testům se nedá úplně věřit. Nikdy jsem je neměla pozitivní, přesto ovulace probíhá každý měsíc. Jestli chceš mít jistotu, že ovulace probíhá, tak si měř bazální teplotu.

junykessy
14. únor 2022

@usmiatalenka ahoj, ja na tom byla podobne.. Ale zacala jsem dochazet do CAR, kde na menstruaci mi dal duphaston a ovulaci clostilbegyt.. A chodim na kontroly folikulu... Ovulacni testy jsem zkousela, ale nejsou spolehlive.. Max bazalni teplota, ale to musis zkoušet dyl, aby jsi to vychytala. Priznam se, v tomhle jsem laik

gbp
14. únor 2022

@usmiatalenka ovulacni testy mi nikdy neukazaly nic a podle bazalni teploty jsem ovulaci mela pravidelne a doktorka ji na ultrazvuku stejne nevidela 🤷🏼‍♀️ ultrazvuk je podle me jedina jistota, ze ovulace skutecne probiha. doporucuju inofolic, zabral mi uz 2x. a hlavne zadny stres dopredu, to ti fakt neprida.

aselluska
14. únor 2022

Zkus to nejdřív bez všechno testů a stresů. Deptat se hned na začátku, že něco není v pořádku ti moc nepomůže.

klokanka31
14. únor 2022

@usmiatalenka Já taky měla nepravidelnou ms,cca 3-4x do roka. A povedlo se mi otěhotnět 3x během jednoho roku.

optimistic
24. únor 2022

Ovulační testy nejsou spolehlivé, protože hladina LH kolísá. Samotné měření bazální teploty bez sledování dalšího symptomu také není úplně vhodné. Zkuste STM.
@usmiatalenka

ferda90
24. únor 2022

@usmiatalenka Ahoj, já párkrát zkusila ovulační testy a nic. Pak jsem si vzpomněla, že jednou na kontrole mi doktrorka řekla, že mám ovulaci. Ovulaci jsem měla 10 den MS, takže jsem se řídila tím, co mi doktorka řekla. Vyšlo to hned na poprvé❤️ Zkus se řídit tím termínem co ti řekla právě doktro, už víš kdy máš ovulaci, tak by snad neměl být problém ✊

usmiatalenka
autor
25. únor 2022

@ferda90 ahoj problém je ze mam nepravidelnú menštruáciu 😶

ferda90
25. únor 2022

@usmiatalenka jo takhle, promiň já to nějak přehlédla. Já jako taky úplně nemám na den stejně tu MS, ale zkusila jsem to ten 10 den, jak mi tehdy řekla doktorka a povedlo se 🙏 budu držet palce a neboj, povede se taky ✊