Ovulaceu - pupínky a tlak v břiše. Máte zkušenost?

verunda18
29. led 2020

Ahoj holky
Chci se zeptat mám už po ovulaci, a udělali se my pupínky na obliceji, přitom jsem to doposud nikdy neměla. A občas cítím i takové tlaky v břiše? Setkal se stím už někdo?

aselluska
29. led 2020

To je normální, někdy jsem měla, někdy ne.

verunda18
autor
29. led 2020

@aselluska těhotenství to být nemůže že ne. To by bylo asi brzo.

aselluska
29. led 2020

@verunda18 nenapsala jsi jak dlouho po ovulaci jsi, ale pokud je to chvilku, tělo by na to nemohlo rychle reagovat. Trvá několik dní, než se oplodněné vajíčko dostane do dělohy a než se zavrtá. Až potom do těla vylučuje hormon, na který už můžeš reagovat.

ja_osobne
29. led 2020

@verunda18 mně pupínky vyrasily ještě před očekávanou ms, a pichani v podbřišku taky, cca 3 dny před 🙂 a teď jsem 8tt 🙂

verunda18
autor
29. led 2020

@ja_osobne nevím u mě to asi těhotenství nebude, spíš si myslím že asi nějaký třeba zánět.
Občas mám divné tlaky, a ted furt mám nějaké furt nutkání na WC, ale to bude asi možná nějakým zánětem.

ja_osobne
30. led 2020

@verunda18 může a nemusí. Taky jsem měla takové divné tlaky, Za stydkou kostí, jakože na ms, ale bylo to trochu jiné. Tak uvidíš🙂))

izzylka
31. led 2020

Mě se teď udělalo akné 2x , vždy během ovulace. Nic to neznamenalo...ale do té doby jsem to nikdy neměla...neměla jsem akné ani v pubertě. Asi jen nějaký výkyv hormonů 😊