Ovulace, proběhla nebo mám testovat dál?

kaja1219
25. dub 2018

Prosím o radu,testují poprvé cyklus mívám 29-31 každý měsíc pravidelně.Ovulační testy jsem začala dělat od 9dc abych nic nezmeškala.13-14dc se objevila čárka ale nebyla stejná jako kontrolní,tudíž jsem nepovažoval jako positivní.15-17dc už čárka není žádná,netuším jestli mám testovat dál nebo jestli už ovulace proběhla toho 13?děkuji

lachtanice86
25. dub 2018

@kaja1219 a testujes správně? Jak je v návodu? A alespoň jeden cyklus bych testovala celý.

jaja01k
25. dub 2018

Kdyz jsem testovala, mela jsem to presne jako ty. Nejdriv zadna carka, pak se objevila, i kdyz slabsi nez kontrolni, a pak se zase nic. Stejne silnou jsem ji nemela nikdy, ale diky mereni bazalni teploty jsem vedela, ze ovulaci mam a testy jsou i se slabsi carkou pozitivni. Zkus testovat dal, ale ja si spis myslim, ze uz ovulace byla. Ten 13.-14. den by odpovidal i podle delky cyklu.

kaja1219
autor
25. dub 2018

Všechny testy jsem si dělala v 15hod a nepila jsem předtím 2hod jak se píše.No myslím si že taky byla 13-14 měla jsem i ty dny bolesti,ale ta čárka mi opravdu nepřišla tak silná.Spíš mě zajímá jestli je možný že by začali zase čárky sílit.Bazalni teplotu začnu další měsíc...když se ms dostaví. Děkuji

jednaholkaa
25. dub 2018

@kaja1219 Ja myslim ze uz silit nezacnou. Ty testy me prijdou na nic trochu, ja se na to vykaslala. Podle me by to clovek musel delat dvakrat denne rano a vecer, aby to chytil. Jinak se muze stat ze to prosvihne nebo ze jako ty vidi tu carku slabou - to si myslim ze by ten pripad.

kachna001
26. dub 2018

@kaja1219 já neměla nikdy úplně pozitivní test, to bych musela testovat 4x denně, brala jsem jako pozitivní ten, který byl prostě nejsilnějši...a podle bazální teploty potvrzeno a hlavně - jsem teď těhotná...takže neztrácej naději 😎

kaja1219
autor
26. dub 2018

Tak budu doufat že se nám taky zadařilo😊každopádně děkuji za nazory

lotta1234
26. dub 2018

Skusila by som mozno v buducnosti inu znacku testov. Sama mam skusenost, ze som v jednej vzorke testla 2 rozne a jedne vysiel pozitivny a druhy nie.

eva.85
26. dub 2018

Mohu se zeptat, které dny při testování se snažíte o miminko? V pondělí slabá druhá čárka a dnes už obě stejně silné, snažení v pondělí a středu, dnes je přítel mimo domov a zkusíme to ještě zítra, vadí hodně, že dnes, když jsou čárky nejsilnější nic nebude? Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale nikdy jsem ovulaci netestovala 🙂

kachna001
26. dub 2018

@eva.85 nejlepe je to v den pozitivniho testu, tzn. Ovulace je mezi 12 a 48 hodinami po nem... takze zitra by to taky jeste mohlo vyjit uplne v pohode 😊