Ovulace. Proběhla?

papaja123456
30. led 2022

Holky, rozumíte tomu některá? Vypadá to, že ovulace proběhla? Zhruba do toho 29.1. byl i plodny hlen. Jsem z toho jelen....

petradt1986
30. led 2022

Bohužel jeste neproběhla. Musíš mít ty čárky stejný, ne-li více zabarvené než kontrolní.

papaja123456
autor
30. led 2022

@petradt1986 to já samozřejmě vím. Spíš by mě zajímalo, zda mohla proběhnout třeba v noci... Navíc nechápu proč je pokaždé jiná intenzita. I když porovnání třeba pouze dopolední testy.

petradt1986
30. led 2022

Myslim, ze je to nepravdepodobny. Ono kdyby probehla v noci, byly by i tak ty carky, carka tmavsi. Říká se, že nemusíš zachytit vrchol(to je ta silnejsi nez kontrolní), ale i tak by musely být vážně o dost silnější.

kocila
30. led 2022

@papaja123456 jak dlouhe mas cykly a 29.1. jsi byla jaky den cyklu?Zkus priste jinou znacku testu a hodinu testovani (testovala jsi odpo,zkus rano).Jinak je dobre s testy kombinovat mereni bazalni teploty-testy ti reknou, ze se bude neco dit a bazalni teplota potvrdi,zda skutecne ovulujes..

lenula02
30. led 2022

Intenzita se mění pořád, protože ten hormon kolísá. Je jiný po celý cyklus. Každopádně já mám třeba OVu až 19dc a délku mám 31. Je dobrý třeba zkusit testovat celý měsíc. Já díky tomu zjistila jak moje tělo v tomhle funguje. Ono to není vždycky tam jednoznačne... 🍀

ivya
30. led 2022

Na testy bych se vykašlala. Jednak testy nemusí ovulaci zachytit (prostě netrefíte ten správný moment), a i kdyby ano, pozitivní test neznamená, že ovulace opravdu proběhne. Lepší je měřit teplotu – ovulaci sice poznáte až zpětně, ale máte jistotu kdy proběhla.

zet83
31. led 2022

Já můžu dát komentář s mojí zkušeností. Obvykle mívám ovu 14 DC (28 cykly), ale zrovna minulý měsíc, 15,16,17 nic, tak už jsem chtěla přestat s testy. Toho 17 jsme si ale zrovna poseděli u sklenky vína, nevím co mě to napadlo, ale šla jsem se otestovat o půlnoci a takhle tmavou druhou jsem ještě nikdy neměla. Ráno už to bylo zase mnohem mnohem světlejší. Já to teda druhý den poznala na sto pro, že to probíhá, jaké jsem měla velké bolesti.

papaja123456
autor
31. led 2022

@zet83 moc děkuji za zkušenost. Myslím si, že je to právě i můj případ... Soudím dle ovulační bolesti, čípku a hlenu. Jen mě zarazily ty kolísavé výsledky. Nikdy jsem to tak neměla. Nicméně je pravda, že testuji jinou značkou.

al_
6. únor 2022

@papaja123456 ahoj, chci se zeptat, jak to dopadlo? Testy, teploty a tak. Taky nikdy moc nezachytilm stejnou nebo tmavší. Teď třeba teplota o dva desetiny stoupla až dnes a nejtmavejsi test byl 1.2.

papaja123456
autor
6. únor 2022

@al_ ahoj, zatím vůbec netuším. Přikládám graf. Měla bych to dostat cca za týden, tak uvidíme...

chasing_rabbits
6. únor 2022

Ahoj, taky se přidám. Já dnes testovala takto… předpokládám, že je pozitivní…myslíte že je nutné si ještě zítra dělat další?

papaja123456
autor
6. únor 2022

@chasing_rabbits tak ten je krásnej. Já bych pro jistotu udělala i zítra 🙂

lenula02
6. únor 2022

@chasing_rabbits tady ho můžeš mít pozitivní i třeba za 2-3 hodiny... 🍀🍀 To pak Tzn ze do 48h nastává ovulka, tak držím palce

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru