Ovulace po ukončení užívání clostylbegitu

lusy1983
2. zář 2018

3 cykly jsem uzivala clostik, treti cyklus jsem byla na utz 15 dc ovulace i snazeni probihaly ale nezadarilo se. Ted jsem 1 cyklus bez clostiku a ovulace nikde dnes 17 dc pritom doktorka mi rikala ze ucinek clostiku pretrvava jeste 3 mesice po dobrani a ze ta ovulka bude stejna. Jenze nic na testech jen nepatrny duch. 😪 uzivam drmek a mimistar forte pro podporu. Od 18.dc do 28 dc uzivam gynprodyl.

kristyn.g
2. zář 2018

ahoj, já měsíc po dobrání clostylu nepozorovala pak druhý ciklus jsem šla na zákrok (odstranění polypu v děloze) a další cyklus při kontrole po operaci ovulace byla a otěhotněla jsem - nebrala jsem na podporu nic a dokonce jsme ani se moc nesnažili - snažení jsme odložili, měli jsme jeden styk... Předtím jsme se snažili necelé dva roky... a i s clostylem když byly dva folikuly to nevyšlo... ☹ řekla bych je to o náhodě a chce to prostě vydržet. Ten drmek jsem taky brala a docela byl silný bych řekla, s clostilem jsem ho proto nebrala, a hned potom bych ho asi taky nebrala, aby nenarušila právě ten rozjetý cyklus s clostylem

keksikpepsik
5. zář 2018

@lusy1983 já otěhotněla taky po clostillbegyt a hned. Ale kamarádka byla na tom podobně jako vy a pomohli ji až kapky gynex.

andy6230
10. únor 2019

Ahoj holky..mam dotaz. Dostala jsem od dr Clostyb s uzivanim 5 az 9 den menstruace. Ted je mam prvne nasazene a asi jsem pako,ale nevim kdy je mam zacit brat. Dostala jsem to v pondeli rano a kdyz to fakt spočítám po 24h jako den,tak to vyvhazi na prvi prasek v sobotu rano (coz jsem si vzala),ale kdyz to spočítám po dnech včetně pondeli,vychazi to na patek :D můžete mi prosim pomoct at to neberu spatne 🙂 diky

kkacca
10. únor 2019

@andy6230 patek 🙂