Ovulace, kdy nastane?

fujarka22
12. led 2018

Ahoj maminky,snažilky...snazime se o miminko 3 mesice po porodu mrtveho miminka,tak jsem zkusila ovulacni testy.Prikladam foto,posledni test je ze dneska.Ovulace tedy asi nastane dnes nebo zitra ze?Styk byl naposledy vcera vecer a pred tim dva dny jeste a uz asi nebude,nechceme to “delat”na povel....myslite ze by to mohlo vyjit?Cykly jsem mela po porodu 31 dni a 34 dni.

fujarka22
autor
12. led 2018

Jeste dodavam ze dnes uz hlen zadny a cipek uzavreny

daljuska
13. led 2018

@fujarka22 No podle mě, ten dnešní už slábne a pozitivní byl ten z 19 den cyklu 😀

keksikova1
13. led 2018

Taky myslím, že byl pozitivní 19.dc ☺️

keksikova1
13. led 2018

Takže jo, podle mě by to mohlo vyjít ☺️ ale radši se na to neupinej zatím 😘

fujarka22
autor
13. led 2018

Dekuju 😉

jablecna
13. led 2018

Ježíš to mě mrzí... 😢 Tak ať to teď už dopadne dobře 😊 taky mi nejsilnější přijde 19.dc. Ale já si kdysi dělala ovu testy a zrovna přesně mi to nevycházelo, tak raději nespoléhat jen na to 🙂 Ať je brzy zdravé miminko, držím palečky.

fujarka22
autor
13. led 2018

@jablecna dekuju.Jojo nespoleham jen na to,sleduji o cipek a hlen...ale vim ze priroda je mocnejsi.Ale verim ze vse dopadne dobre 🙂 snazim se myslet pozitivne!

jablecna
13. led 2018

@fujarka22 co třeba teplota? Kdysi jsem si ji měřila (když jsem se o miminko snažila a byla dlouhodobě zdravá). Ten čípek a hlen vůbec sledovat neumím, ale snad ty asi jsi zkušenější 🙂 Teď už to určitě dopadne 👩‍❤️‍💋‍👩

fujarka22
autor
13. led 2018

@jablecna zkusena nejsem,nechavam to na prirode.Nikdy jsem ovulacni testy nedelala a ani nebudu uz asi,telo se dle myho “blokuje”kdyz se takhle sleduje...

jablecna
14. led 2018

@fujarka22 to je fakt, na tom něco bude... nejlepší jsou pak ta početí "v neplodných dnech" atd. Já bohužel náhodu nikdy nezažila, ale stává se ;)

bartche
21. led 2018

@jablecna
🙂 to jsem měla já, při obou dětech. Ani se ovu testy nestihly zabarvit a já už měla po zadařeném milování 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru