Ovulace. Co myslíte?

katanovobran
23. lis 2020

Ahoj holky,dneska sem byla na preventivní prohlídce a doktorka mi řekla ze podle utz mám mít teď plodné dny tak sem si koupila test doma ho udělala a vyslo tohle,co myslíte ?

luciebelohradska31
23. lis 2020

Ještě negativní testuj dál

fafetka
23. lis 2020

test je negativní

katanovobran
autor
23. lis 2020

@fafetka a muže se třeba zítra nebo pozítří ukázat pozitivni když doktorka říkala ze mám plodné dny ? Nebo se mohla splést ?

jade85
23. lis 2020

Je to negativní, ale někomu nevyjde pozitivní ovulační test nikdy, přestože normálně ovuluje. Řídila bych se nálezem z ultrazvuku a pokud se snažíte o miminko, tak na tom teď několik dní intenzivně zapracujte 🙂

luciebelohradska31
23. lis 2020

@katanovobran může ti ještě ukázat plodné období máš i třeba pět dní takže počkej až budeš mít pozitivní test a pak teprve ovulace

katanovobran
autor
23. lis 2020

@jade85 taky bych řekla ze doktorka to ví lépe než nějaké testy 😊 já sem tam šla tedy s tím ze sem si myslela ze už bych těhotná byt mohla protože mě strašně boli prsa a podbrisek ale když říkala ze probiha teď ovulace tak mě to rychle přešlo 😀

jade85
23. lis 2020

@katanovobran ono ty testy to ukážou správně, ale před ovulací ta hladina hormonů může být zvednutá jen krátce, takže bys musela testovat několikrát denně, abys to opravdu vychytala.

katanovobran
autor
23. lis 2020

@jade85 teď sem si udělala i normální test a mám tam malého dusika? Je to možné ?

jade85
23. lis 2020

@katanovobran jako normální těhotenský test na HCG?

katanovobran
autor
23. lis 2020

@jade85 ano

jade85
23. lis 2020

@katanovobran tak to by znamenalo, že jsi těhotná, pravděpodobně v začátku, takže doktorka ještě nemusela na utz nic vidět. Ale je to trochu divné. Na základě čeho usoudila, že jsi v plodném období? Pokud např. podle vyšší sliznice, je to zaměnitelné se začínajícím těhotenstvím.

fafetka
23. lis 2020

@katanovobran zkusila bych na vašem místě test zase zítra ve stejnou dobu a uvidíte jestli bude sílit nebo slábnout.

8karolina4
23. lis 2020

Ovulační testy nejsou přesně jako ultrazvuk. Věřila bych spíš ji než testům za par korun. Testy si nedělám, ale chodím na kontroly k dr... Zdali ovulace je a kdy

lachtanice86
23. lis 2020

@katanovobran a ty mas zpoždění ms? Ze sis delala těhotenský test?

katanovobran
autor
23. lis 2020

@lachtanice86 nemám zpožděnou ms mám 4 dny před a proto se mi zda divné ze bych měla mít teď ovulaci

katanovobran
autor
23. lis 2020

@8karolina4 no ale je mi divné ze mám mít za 4 Ms a ona mi řekla ze probiha ovulace

lachtanice86
23. lis 2020

@katanovobran a podle čeho určila tu ovulaci? Jako muze se stát, že se ovulace posune

katanovobran
autor
23. lis 2020

@lachtanice86 podle ultrazvuku

8karolina4
23. lis 2020

@katanovobran může být posunuta.... Kdyby bylo po. Tak by to na ultrazvuku viděla. Ze je volná tekutina

lachtanice86
23. lis 2020

@katanovobran to jako videla folikul nebo volnou tekutinu? Pokud ano, byla posunuta a tím pádem za 4dny ms nedostaneš

kocila
23. lis 2020

@katanovobran ovulacni test neni zcela pozitivni,trosku chybi,ale spis je zajimavy dusik na tehu testu (ovulacni test ukaze totiz tehotenstvi drive,nez test tehotensky),dej sem fotku dusika... za dva dny bych zkusila znovu tehu test..

katanovobran
autor
23. lis 2020

@kocila není to úplně dost vidět proto píšu opravdu dusík

katanovobran
autor
23. lis 2020

@lachtanice86 neřekla mi co viděla,jediné co mi řekla ze teď bude ovulace tak se můžeme snažit o miminko.Myslite ze je nějaká moznost ze by to nebyla ovulace ale třeba opravdu začátek těhotenství ?

lachtanice86
23. lis 2020

@katanovobran těhotenství a ovulace vypadá na ultrazvuku jinak, ale kdo vi

nicoltom
24. lis 2020

Ja nemam nikdy pozitivni ovulacni testy a ovulaci jsem mela takze asi tak 😂 mereni BT je asi nejpresnejsi.

katanovobran
autor
24. lis 2020

@nicoltom i to je možné 😀

8karolina4
24. lis 2020

@lachtanice86 přesně, kdyby doktorka nepoznala těhotenství a ovulaci tak by to bylo divný.

jade85
25. lis 2020

@8karolina4 tak pokud třeba viděla vysokou sliznici + žluté tělísko, tak to klidně mohla být probíhající ovulace i počátek těhotenství 🙂

lachtanice86
25. lis 2020

@jade85 zakladatelka ale píše, že ma dojit k ovulaci. Žluté tělísko je po ovulaci ne?

katanovobran
autor
25. lis 2020

@jade85 sliznice byla 8mm