Ovulace. Byla, nebo co myslíte?

bublee
18. lis 2020

Ahojky,
mohu poprosit o radu? Mám syndrom PCO. Snažíme se o miminko druhý měsíc, pan doktor nasadil metformin a duphaston. Dělala jsem si ovu testy a teď nevím jestli ovu už byla nebo co myslíte? :O

nikishkaaaa
18. lis 2020

@bublee žádný neni pozitivní

nagojka
18. lis 2020

Ani jeden🙁pokud muzu doporucit,zacni brat vitaminy Fertilup...pry mam taky PCOS...doktor tvrdil ze ovulace neprobiha...chtel mi hned nasadit clostylbegit ale ja si o tom precetla hrozny veci a rozhodla sem se zacit jinak...nasla sem na netu tyhle vitaminy,je to neco podobneho jako Fertiprona atd..Ale Fertilup zarucuje dokonalou hormonalni rovnovahu,je urceny primo pro zeny s PCOS..ted v rijnu to byl rok co sem vysadila HA...fertilup beru 4 mesice...a ty zmeny jsou neskutecny...ted posledni 2mesice mam krasne ovulacni testy,dokonaly cervikalni hlen a poprve pocutuju PMS...merim i BT a ta pravidelne ze potvrzuje ze k ovulaci dochazi...posilam odkaz tak na to koukni...je to sice trochu drazsi ale stoji to za to...citim se celkove moc dobre...https://www.fertilup.cz/objednavka-fertilup/fer... palce at vse naskoci a zadari se🙂

nagojka
18. lis 2020

Jak dlouhe mas cykly?ja mela ovulaci i 27DC...takze zatim nedelej zadne zavery

tez83
18. lis 2020

@nagojka mě zrovna Fertiprona ovulku nastartovala,také mám PCO.A poslední cyklus,co jsem otěhotněla,po biochemickém tehu byla ovulka 30DC.Takze já na ni nedám dopustit.👍😉

nagojka
18. lis 2020

@tez83 jasne vsak rikam ze je to temer to same jako Fertiprona..jen ta je myslim o neco levnejsi...Ja preci nerikam ze je Fertiprona k nicemu🙂vsechny tyhle doplnky stravy jsou na jedno brdo a slouzi k tomu samemu..kazda mame to sve...🙂👍

majena39
18. lis 2020

Já nejsem tedy žádný odborník. Sama jsem ovu testy dělala jen jeden cyklus. Ale neměl by být ten kontrolní proužek vždycky silnější? Že ty testovací jsou slabé, tomu rozumím - ovulace není. Ale ty kontrolní přeci musí nějakou barvu mít pořád ne?? 🙄

bublee
autor
18. lis 2020

@nagojka děkuji za radu zkusím. Na ty cukry mám právě ten metformin

bublee
autor
18. lis 2020

Dělala jsem si ještě jeden večer a vypadá že vyšší hladinu LH mám k večeru. (ten poslední test) oproti poledni podle mě zesilel

levandulka_fialova
18. lis 2020

@bublee Ovulace ještě podle testu nebyla, pokračovala bych dál, než přijde MS. Čárky musí být opravdu stejně silné. Od obvyklé délky cyklu odečíst cca 11 - 14 dní a v tu dobu + - by měla být ovulace (podle toho, jakou máš délku luteální fáze).

nina004
19. lis 2020

@bublee Testy môžu silnúť a slabnúť celý mesiac. Ale pozit nie je zatiaľ žiaden. Závisí aj aký dlhý máš cyklus. Mne prišla ovu naposledy na 35DC a vtedy sa nám práve podarilo otehotnieť. Držím ✊ nech to čím skôr vyjde ;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru