Ovulace 5 dnů před menstruací + foto. Je test pozitivní?

arch96
3. led 2021

Ahoj holky mam takovy dotaz 🙂 moc se v tehlech vecech nevyznam, ale chtela jsem se zeptat jestli nemate nekdo podobnou zkusenou a zda-li je to v poradku 🙂 menstruaci mam pravidelnou (max 1 den zpozdeni nebo o 1 drive), ovulaci jsem na sobe nikdy v zivote nepoznala + teda se o miminko zatim nesnazime, takze se nijak nepozoruju a nezkoumam...ale posledni dny me hrozne boli a picha v podbrisku, tak jsem si myslela ze se treba ms dostavi driv (mam ji dost bolestivou), ale zatim nic misto toho mam hrozne moc cireho vytoku(nezapacha ani nesvedi)-ale fakt tolik, ze se musim jit i nekolikrat prevleknout:( vubec to neznam a nikdy se mi to nestalo a prave jsem nekde vycetla ze by to mohla byt ovu, tak jsem zkusila test, ale ani u toho nepoznam jestli je pozitivni ci nikoliv+mam 5 dnu pred ms, tak mi to prijde nejake zvlastni...tak jsem se jen chtela jestli vam prijde pozitivni a jestli je to normalni a treba se mi ovu zpozdila a poprve ji citim? Budu rada za vsechny vase zpravy a zkusenosti, jsem z toho nejaka zmatena🙂 mejte se krasne + prikladam foto ovu testu

maaaadlaaaaa
3. led 2021

@arch96 tohle nebude pozitivní ovu test, čárka by měla být stejně tmavá ne-li tmavší než ta první

arch96
autor
3. led 2021

@maaaadlaaaaa dobre dekuji 🙂 tak mozna se jen ms hlasi o neco driv uvidime 🙂 dekuji moc

martaskaaa
3. led 2021

No nevím, pozitivní test kolikrát nevychytas, aby byla fakt super silná testovací čárka a u tebe je docela pěkná 👍
Pri ovulaci mám taky bolesti a je čirý a hlavně táhly hlen.. 🤷

terka80
4. led 2021

@arch96 ja bych zkusila udelat tt 🙂

ema90
4. led 2021

Taky bych udelala tehotensky test 🙃
Ovulacni test vypada docela pekne na to, ze mas dostat ms, takze bych to spis videla na tehotenstvi 🙂

arch96
autor
4. led 2021

@martaskaaa
@terka80
@ema90
Holky moc dekuju za odpovedi 🙂 tehotenstvi me teda moc nenapadlo (nebo jako jo ale az na uplne poslednim miste), ale dali jste mi brouka do hlavy, tak to asi zitra zkusim protoze dnes ovu test snad jeste silnejsi a pichani a bolest v podbrisku +vytok porad stejny... moc dekuji a zitra vyzkousim, mejte se krasne 🥰

martaskaaa
4. led 2021

@arch96 prý i ovulační test může být pri těhotenství pozitivní, takže i pokud máš pravidelnou MS, není těhotenství vyloučeno 🙂dej vědět, to mě zajímá 🍀

ema90
4. led 2021

@martaskaaa Ja to tak mela no 😀
Nemela jsem doma tehotensky test, pouze ovulacni. Nekde jsem si precetla, ze to muze ukazat.
Tak jsem si v den vynechani ms udelala ovulacni test a tam byly jasne dve ruzovy carky, tak pozitivni, ze vic pozitivni jsem ho nemela ani pri ovulaci 😀
Takze jsem mela vicemene jasno. Tehotensky test delany potom vecer to jen potvrdil 😀

arch96
autor
5. led 2021

@ema90
@martaskaaa
@terka80
Holky tak TT negativni 🙂 tak vubec nevim co se teda deje ale pocity stejne...tak uvidime, za 3 dny ma prijit ms 🙂

terka80
5. led 2021

@arch96 a ovu test si delala dnes?

ema90
5. led 2021

@arch96 Tak to je zvlastni... jsem zvedava co z toho vyleze tedy 🤷🏼‍♀️😀