Ovulace

11. lis 2021

Holky ukaze tt ovulaci? Mam dovcu a nemam blbosti co delat. Vcera me pichalo na strane. Tak si rikam, super ovulace se chysta, manzel jako vzdy neni doma v tu nejblbejsi dobu-je na sluzebce. Uz tyden me boli prsa. Udelam si test. No, ale ovulacni jsem uz nemela. Vysel mi duch na tt. Tak, ze kdyz to jde i opačně poznat těhotenství z OV na TT.tak to jde asi i tak to.

anonymni123kj123
11. lis 2021

Tento test děla duchy :(

autor
11. lis 2021

@anonymni123kj123 jj ja vim, ze se to píše,ze duchy dělá.mne tedy nikdy neudělal. Dělám si jen tyto. Asi nebudu delat pokusy😁 prostě tehotenskej ukazuje i ovulaci noo😁

nikjean
11. lis 2021

Těhotenský test detekuje HCG hormon a ovulační test LH hormon. Takže odpověď je NE! A na přiloženém testu vidím teda jen jednu čárku, žádného ducha nevidím.

sirinfirst
11. lis 2021

Žádného ducha nevidím a ne, neukáže ovulaci, protože jde o jiný hormon, který ukazuje.

krisstina93
11. lis 2021

Já tam nic nevidím, ale TT ovulaci naukaze, není to to stejně jako naopak.

katherine177
11. lis 2021

Řekla bych ,že jste možná těhotná,vidím ducha na tt,ale v době ovulace může být tt slabě pozitivní .Tak uvidíte jestli bude tt sílit.

autor
11. lis 2021

Myslim, ze tehotna byt nemuzu. Jsem kousek po pulce cyklu. Jen me zajimalo jestli to jde videt i opacne. Holky tady se shodly, ze ne. Tak asi nejaky vadny kus.

autor
11. lis 2021

@nikjean dekuji za odpověď.

katherine177
11. lis 2021

Tak můžete z minulého měsíce ,měla jsem to u syna ,otěhotněla jsem před ms a dostala ms,tu další už ne

nikjean
11. lis 2021

@katherine177 Kdyby otěhotněla z předchozího měsíce, tak na testu už bude dálnice jako blázen. 😀

katherine177
11. lis 2021

@nikjean nemusí ,měla jsem to úplně stejně