Ovitrelle doma + Utrogestan. Kolikátá injekce pomohla k početí?

nikolaa123
12. únor 2020

Ahoj, Holky mám dotaz s přítelem se snažíme o miminko už nějakou dobu přítel je v pořádku ja mám bohužel nějaké problémy mám jen jeden vaječník a vejcovod a vrozenou vadu dělohy a jsem dvakrát po operaci čípku... 😏 takže jsem takový oříšek začala jsem chodit do poradny a k paní doktorce která se zaměřuje na neplodné páry... Napsala mi ovitrelle injekci a tablety utrogestan... 31.1 jsem si píchla ovitrelle a s přítelem jsme měli veselý víkend v pondělí jsem začala brát dvě tablety utrogestanu bohužel nám to nevyšlo samozřejmě jsem nevydržela a začala testovat cca po 10 dnech ze mě vyprchal ovitrelle.. Teď jsem si dělala těhotenský test a negativní... 😥 A můj dotaz zní.. Jestli někdo nemá podobnou zkušenost a jestli vám injekce ovitrelle pomohla k početí.. A kolikáta injekce? Moc vám děkuji za každou odpověď a nebo radu 🙂 Nikca,

merope
12. únor 2020

No, pokud sis 31.1. píchla ovitrelle, tak teď rozhodně nevíš, zda jsi těhotná či nikoli - na testování je ještě brzy. Držím pěsti.

marymaryk
12. únor 2020

@nikolaa123 já brala Femaru + ovitrelle a pomohlo nám to na druhý cyklus 🙂 ....teď čekáme chlapečka 22+2..... a na test je ještě brzy........držím vám palce 😊

nikolaa123
autor
13. únor 2020

Děkuju.. moc to nevidím nějak nadějně... Já totiž hloupá a nedočkava testovala už po sedmi dnech od píchnouti ovitrelle kde testik vyšel pozitivní a pak jsem testovala vždy po dvou dnech a druhá čárka slabla az úplně zmizela 😥

i_vet2
13. únor 2020

Ahoj, tak já otěhotněla druhý cyklus s ovitrelle, šla jsem 14 DC na ultrazvuk jestli je připraveny folikul, poprve narostl 20mm, ale nepodařilo se a podruhé 18mm a pozitivní test jsem objevila cca 13 dní po aplikaci ovitrelle ale byl to uplný duch :D ale sílil každé dva dny, tudíž ti radím určitě ještě vyčkat, a příště netestovat tak brzo, ovitrelle se může držet i 10 dní a způsobovat pozitivní test, takže testování postrádá logiku 🙂

nikolaa123
autor
13. únor 2020

Ahoj děkuju, už taky nebudu teď jsem se ponaučila pak jsem zbytečně zklamaná.. A tobě moooc gratuluji! 💕 Doufám že budeme mít taky příště štěstí 😊

monika27585
9. zář 2020

@i_vet2 ahoj, mám dotaz : jsem po ovitrelle ( píchnutý 21.8.) a MS zatím nikde a test negativní. S ovitrelle bohužel nemam žádné zkušenosti. První cyklus jsem měla clostilbegyt a po ovulaci gynprodyl (délka cyklu 34 dní). Druhý cyklus zase clostilbegyt,jsem byla 13DC na ultrazvuku a dr. mi píchla ovitrelle a od 17.DC-26DC gynprodyl. Dnes jsem 32 DC a stále nic - test negativní, MS nikde. Děkuji

monika27585
9. zář 2020

@marymaryk ahoj, mám dotaz : jsem po ovitrelle ( píchnutý 21.8.) a MS zatím nikde a test negativní. S ovitrelle bohužel nemam žádné zkušenosti. První cyklus jsem měla clostilbegyt a po ovulaci gynprodyl (délka cyklu 34 dní). Druhý cyklus zase clostilbegyt,jsem byla 13DC na ultrazvuku a dr. mi píchla ovitrelle a od 17.DC-26DC gynprodyl. Dnes jsem 32 DC a stále nic - test negativní, MS nikde. Děkuji

nikolaa123
autor
14. zář 2020

@monika27585 Ahoj též jsem měla jednou zpoždění jak si na tom ted??

monika27585
15. zář 2020

@nikolaa123 mám za sebou 1 cyklus clostilbegyt+gynprodyl (ovulace 19 DC),2. cyklus clostilbegyt+ ovitrelle (13DC) po ultrazvuku + gynprodyl. Ted jsem 6DC a 13DC jdu na ultrazvuk. Mám za sebou 3 biochemka ( otěhotněla jsem skoro každý cyklus), od doby, co dr. říkala, že tomu "trochu pomůžeme", tak ani ťuk ...

monika27585
15. zář 2020

@nikolaa123 a jak jsi na tom teď ty ? Koukala jsem, že tvůj poslední příspěvek nebyl úplně aktuální

nikolaa123
autor
15. zář 2020

@monika27585 Ahoj já zjistila před předevčírem že jsem těhotná... A to sem neměla ani jeden hormon nic plánovali jsme s operaci laparaskopi že se tam doktorka podívá...

nikolaa123
autor
15. zář 2020

@monika27585 Jediné co sem užívala bylo lubrikační gel conceive plus pro podporu početí ... A ono se zadařilo hned po užívání 🙏

monika27585
18. zář 2020

@nikolaa123 Tak to ti moc gratuluji, to je super. Já jdu v pondělí na ultrazvuk - a čekat na ovulaci .