Ovitrelle a tt. Měly jste takhle od injekce pozitivní testy?

petulles
19. únor 2021

Ahoj, měl jste někdo takhle po 13 dnech od injekce ovitrelle pozitivní testy? Já už nevím jestli se potichu radovat, nebo jestli to je furt falešný po tom ovitrelle 🤨 Testuju od 6 dne, abych věděla kdy vyprchá, ale testy jsou furt pozitivní( předtím víc )Jinak jsem 12den po iui, beru ustrogen, tak nevím kdy čekat/nečekat ms 🙃

katerina_j
19. únor 2021

13.dpo už by to být ovitrelle nemuselo, ale nechci radit 🙂 Já jsem o 5 dní pozadu a taky mě tahle situace čeká ;) držím pěsti 🍀

petulles
autor
19. únor 2021

@katerina_j Děkuji, kéž by to tak bylo! 🙂 V pondělí mám volat na kliniku a říct "výsledek" tak snad čárka nezmizí 🙂 Tobě držím taky palce 🍀 A jak se cítíš?

merope
19. únor 2021

@petulles Nevím jak u vás a jak teď s covidem, ale u nás bylo prostě pravidlo, že klíčový není klasický test, ale až test z krve. Prý se i může stát, že ten "klasický" je negativní nebo nejasný a těhotenství je.

petulles
autor
19. únor 2021

@merope O braní krve u mě nemluvili, prý když bude pozitivní test zavolat a domluvit se na ultrazvuk, když negativní, tak domluvit se na dalším postupu.. to bude opravdu nekonečný víkend!! 👀 Tak uvidíme.. 🙂

klchudik
19. únor 2021

Testuje vždy stejným testem, je to nejlepší ☺
Ale za mě si myslím, že test 12 den je silnější oproti 11😊🥰 takže potichoučku gratuluji🎉🎊

Já měla 9 dní po ovitrelu snehobilo a 11 už duch 😍

petulles
autor
19. únor 2021

@klchudik Děkuji, snad to vyjde ❤️ A též gratuluji 🍀😍

niki1107
20. únor 2021

Juuuu, myslím na tebe ❤❤❤❤❤✊✊

petulles
autor
21. únor 2021

@niki1107 Děkuji kočko ❤️ Dneska nejsme doma, tak ti napíšu zítra jak jsem dopadla..🤔🙂 Testy tak půl na půl a přidalo se špinění 😔 Tak uvidíme..

lilian2111
21. únor 2021

To už asi ovitrelle nebude si myslím, ale raději zkoušej jestli sílí 🍀😊

petulles
autor
21. únor 2021

Tak bohužel, dneska přišla ms 😔 Takže všechno to bylo z té injekce..ach jo, tak snad příště!! 😔

kvetuska145
Autor odpověď smazal
Zobraz
katerina_j
23. únor 2021

@petulles tak to mě mrzí 😏 já jsem dneska 10 dni po Ovitrelle a pořád se mě drží 🙂

petulles
autor
24. únor 2021

@katerina_j Tak držím palce, ať se objeví ta "pravá" 🙂 🍀 Já jdu příští týden na ultrazvuk a další pokus..

niki1107
24. únor 2021

@petulles To mě teda moc mrzí, ale neklesej na mysli, vyjde to co nevidět, věřím tomu❤🙏🙏

petulles
autor
25. únor 2021

@niki1107 Děkuji, snad ano ☹ 🍀❤

katerina_j
25. únor 2021

@petulles držím pěsti ;)