Otěhotnění přes HA nebo bez vědomí partnera. Stalo se vám?

marlendyetrich
23. bře 2021

Ahoj, hned mě neukamenujte.
Chtěla jsem se zeptat jestli znáte někoho kdo otěhotněl přes HA, nebo bez vědomí partnera a jak. (Ja si osobně myslím, že přes vědomí partnera to přeci nejde ne?) 😀

rnika
23. bře 2021

@marlendyetrich Přes HA se mi to povedlo, ale miminku pak přestalo tlouct srdíčko v 10tt, žádná Ant. není 100% . Přes vědomí partnera to už je o něčem jiném... to je pak cílené a samozřejmě, že to jde, když mu řekneš, že bereš Ant. a přitom ne... to je pak už na svědomí té dotyčné.

sigyn
23. bře 2021

Znám takové páry dva. No přes HA to jde celkem snadno, stačí si je nevzít. Jinak partner jim pak hodně dlouho připomínal, že ON dítě nechtěl. Také už pak s dotyčnou další dítě nechtěli (nedivím se). Pro mě je to stejný podvod jako nevěra.

lenda93
23. bře 2021

Já myslím, že to jde... Nevzít si HA s tím, že partner to neví... A pak bohužel neví, že by se měl chránit no.

cherie24
23. bře 2021

@marlendyetrich moje už bývala kamarádka občas vynechávala prášky a pak dělala hrozně překvapenou, že otěhotněla i přes antikoncepci. Ona ale nepatří mezi úplně bystré lidi, takže si ho prostě potřebovala nějak pojistit a chtěla záminku, aby se mohla hned nastěhovat i do podmínek, kde bych teda děti vychovávat nechtěla ... No u chlapa je to asi jednoduché taky, když ženská spoléhá na to, že se hlídá a on to jakože nestihne 😄

lidija1234
23. bře 2021

mám známou, která partnerovi lhala že bere antikoncepci a otěhotněla. Partner se nedozvěděl že mu lhala ale nebyl na dítě připravený.....takže to dopadlo tak že ji nutil jít na potrat a když omítnula tak se sní rozešel. Pokud se udělá takový podraz na partnera musí žena počítat s tím, že je velké riziko že na to zůstane sama

lenickakl
23. bře 2021

@cherie24 a pojistila si ho nebo borec prásknul do bot? :D

jana31990
23. bře 2021

Mě se povedlo otěhotnět přes Ha a to jsem ji poctivě brala. Protože s manželem jsem tak brzo další mimčo opravdu neplanovali. Jen popřípadě pro rypalky manžel pracuje v Německu tak 2-3 měsíce v kuse a pak cca 14 dní doma. Takže opravdu nejsem blázen abych si dobrovolně nechala udělat další dítě. Se kterým pak budu sama doma. A teď z toho máme 6 měsíčního kluka

klokanka31
23. bře 2021

@marlendyetrich Znám pár co otěhotněly přes tělísko. A bez vědomí partnera to jde taky. Určitě ti chlap nepočítá pilulky, nebo např.já mám antikoncepci formou injekce. A nikdy se mnou nejde chlap do ordinace aby viděl že mi to fakt píchají ☺ ale znám i případ kdy to bylo opačně. Chlap si myslel jak se pokoušejí s přítelkyní o mimi, a ona tajně měla antikoncepci.

malinkaelinka
23. bře 2021

No já znám pár, ona chtěla druhé dítě, on odmítal. Tak přestala brát prášky, otehotnela, jemu řekla, že prášky selhaly a on si ještě přijde jako nadsamec, že je tak plodnej, že je na něj antikoncepce kratka. A když to byl ještě syn, vymekl úplně a tetelí se blahem. Ale nedokážu posoudit do jake míry je fakt tak blbě nebo do jake míry hrál tu hru s ní a dítě možná vlastně taky chtěl. Ale prezentují to takhle.

majili
24. bře 2021

Ja osobne si myslim, ze otehotnet pres HA muze tak mozna jedna zena z milionu. Vetsina tech, co rikaji, ze otehotneli pres HA to zapominali braf nebo meli treba ATB nebo strevni potize, braly trezalku a nebo to udelali umyslne za zady partnera a svadi to na selhani HA. Ta spolehlivost pri dokonalem uzivani je skoro 100 % a uz jsem slysela o dost pripadech, co rikaly, ze otehotnely pres HA, takze by to statisticky uplne neklaplo. Proste jim neverim.

@jana31990 ty muzes byt opravdu ta vyjimka, pokud jsi presvedcena, ze nedoslo k zadne moznosti snizeni ucinnosti.

treasurka
24. bře 2021

@majili Jsem dalsi jedna z milionu 😂

klokanka31
24. bře 2021

@treasurka Mě nestraš, fakt jsi otěhotněla i přes antikoncepci jo? 😟

treasurka
24. bře 2021

@klokanka31 Jojo, a vesele jsem si brala az do tretiho mesice, nez me napadlo si udelat test... A fakt jsem nevynechala, ani ATB nebrala, ani trezalku nepila... 🤷🏻‍♀️

klokanka31
24. bře 2021

@treasurka Takže jsi brala pilulky... Já mám injekci tak snad neselže ☺

jana31990
24. bře 2021

@majili jako jediné co vím tak jsem v té době byla pouze nachlazena ale žádné léky na to jsem nebrala. Takže pochybuju že by tohle bylo příčinou

cherie24
25. bře 2021

@lenickakl mají spolu druhé co vím (prodloužila si tak mateřskou), ale jestli jim to klape nebo jak to mají mezi sebou fakt netuším. 🤷 Byly spolu chvilku a ona to měla doma na nic, tak otěhotněla, problém vyřešen podle jejího. Ale jeho barák totální skladiště a ruina a bydleli v jedné místnosti, v té druhé bydlela jeho matka. Bych si asi hodila mašli 🙄

lenickakl
27. bře 2021

@cherie24 smutny...