Otěhotnění po sterilizaci. Dá se to?

6. led 2024

Ahoj maminky,chtěla bych ještě jedno miminko,jak se dá prosím otěhotnět po sterilizaci?jsem po 4 sekcích.
Nejmladší dítko má 2 roky,ale ještě jedno miminko bych jsem si strašně přála.
Kolik stojí prosím umělé oplodnění po sterilizaci anebo kolik stojí operace,aby mi přerušili sterilizaci?četla jsem si,že ta sterilizace se dá nějak operativně zrušit.
Děkuji za vaše odpovědi a zkušenosti 🙂

hezz17
6. led 2024

Operativne zrusit se neda, proto jsi sepisovala zadost a podepisovala souhlas.
Umele oplodneni po sterilizaci stoji stejne jako bez ni. Tisice az desetitisice

zekrt
6. led 2024

Dá se jít na ivf, ale po 4 sekcích - není to riskantní? Určitě bych to konzultovala s lékařem.

freemind87
6. led 2024

Vemte si děťátko kojenaku

zmrzlinka
7. led 2024

Po 4 sekcích bych další těhotenství neriskovala...

petlep
7. led 2024

Můžu se zeptat snad ne úplně mimo téma, kolik Ti je a jestli to je tak, že by všechny děti měly stejného tatínka? Snad nejsem moc drzá. Ptám se protože jsem si sama ve 43 letech se dvěma dětma a s panickou hruzou z dalšího těhotenství zajistila, že další dítě už přirozeně mít nemuzu a nedokážu si představit, že bych rozhodnutí třeba litovala. Děkuji ✊

irmamala
7. led 2024

Chapu, za rok konci rodicak a do haku se nechce po 12-ti letech😀😀😀😀

1pomnenka
7. led 2024

Osobně neznám nikoho, kdo by po 4 sekcích chtěl další dítě. Je to moc velké riziko. Pokud ti někdo nabídne IVF, je to blázen. Už 3. sekce je riziko, o páté ani nemluvím.

autor
7. led 2024

@petlep je mi 34 a ano všechny děti mám z jedním partnerem. 🙂
@irmamala njn konci mi rodicak za 3 měsíce,ale do práce už chodím 2 roky,na 4h úvazek.takze to určitě není skrz toho,že mi končí rodicak,práce se vůbec nebojím 🙂

autor
7. led 2024

Ale prostě si tak říkám,že asi nejsem plná a chtěla bych asi ještě jedno miminko,proto jsem se zeptala zda nějaká možnost po té sterilizaci je 🙂

zekrt
7. led 2024

Přes ivf možnost je, což o to, ale máš 4x sešívanou dělohu, musíš dobře zvážit riziko, staráš se o 4 děti a ty tě potřebují.

autor
7. led 2024

@zekrt v tom máš pravdu,proto jsem si po 4 sekci nechala udělat sterilizaci.takze si počkám asi na vnoučata 🙂

elfka21
7. led 2024

Jedna má kamarádka měla 5 sekcí. Přežila jen díky tomu, že když ji děloha praskla, byla už v porodnici. Za mě je to velký risk a máš zodpovědnost za dětičky doma. 🩷❤️🧡💛

anetka1701
7. led 2024

Mám za sebou 3 sekce a sterilizaci... Už u té třetí doktor říkal, že byla jizva průhledná a na jednom místě byl jen váz- byla tam skoro díra... Na UTZ doteť to misto vypadá spat e...fakt bych páté těhotenství neriskovala...