Otěhotnění po revizi dělohy. Jak dlouho čekat se snažením?

terussh
20. říj 2020

Zdravím holky, jak dlouho jste čekali se snížením o mimi po revizi dělohy? 🤔A za jak dlouho se vám povedlo opět těhu? 🥺

martinie88
20. říj 2020

@terussh My se zacali snazit po prvni MS(konec sestinedeli) a ted je to pul roku a stale nic😔 Asi neni jeste prava chvile. Preji mnoho stesti a brzke tehotenstvi💗

terussh
autor
20. říj 2020

@martinie88 dekuji. A Vám taky hodně štěstí a nebojte ono to přijde ☺️

martinie88
20. říj 2020

@terussh Dekuji💗 Snad ano, jen clovek by to chtel hned🙈

petralp
20. říj 2020

@martinie88 to znam 😄. Taky nic..

barulina
20. říj 2020

Ja pockala sestinedeli, jednu ms a druha uz neprisla. Mam pul rocniho syna

vaseli16
20. říj 2020

My zacali po prvni MS a povedlo se az 5.cyklus

martinie88
20. říj 2020

@petralp Je to hrozny na to nemyslet vid? Snad se nam brzy zadari💗

houbulenka
20. říj 2020

1.6. revize.. zatím stále nic..

ba2te
20. říj 2020

Počkali jsme 3 měsíce po revizi a otěhotněla jsem skoro přesně rok po revizi.

mamikry
20. říj 2020

@terussh Porod ve 20. týdnu s revizí. Snažit jsme se začali po 3 cyklech, otěhotněla jsem po půl roce od zákroku (cyklus před biochemické).

terussh
autor
20. říj 2020

@barulina doufám že se toho taky dočkám☺️

luci_ela
20. říj 2020

My jsme měli vzhledem k mé diagnóze a problémům čekat alespoň 6 měsíců. Nesnažili jsme se tedy, a nakonec jsem otěhotněla po 3 měsících po revizi

petralp
20. říj 2020

@martinie88 ani nemluv. Snažím se najít jinou činnost, cvičit, zkouším hodně nové recepty ale v té hlavě to prostě je. Kéž by to přišlo i na nás!! 😄

cinam
20. říj 2020

Začali jsme po třech měsících a povedlo se za další tři. Po druhém ZT jsme začali hned a povedlo se na druhý pokus (ale to jsem měla jen potratové pilulky)

mateju_sm
20. říj 2020

Na konci rijna 2019 byla revize. Snazit jsme se zacali hned po prvni menstruaci. Zadarilo se po treti menstruaci (20.1.2020). Dalsi uz nedorazila. Merila jsem BT a delala ovulacni testy. Uzivala jsem kontryhelove kapky. Drzim palce vsem. Vim jak moc jsem si prala, aby to vyslo.

andelka
20. říj 2020

Porod a revize v 19 tt, příčiny neznámé a ani další testy a vyšetření nic nezjistily ( předtím dvě normální těhotenství a zdravé děti). Po první ms jsem měřila bt, a brala Inofolic. Počkali jsme tři měsíce, po třetí ms a s vědomím,že cyklus je už ok jsme to zkusili. Povedlo se hned. TP byl přesně rok po zamlklém. Teď mám 20 měsíčního zdravého kluka, těhotenství i porod byly na jedničku. Držím palce.

penny87
20. říj 2020

Revize v cervnu 2016, nechali jsme dle doporuceni probehnout 3 menstruace a dalsi uz neprisla, syn se narodil cerven 2017. Prekvapilo nas, ze to slo tak rychle, na prvni tehotenstvi jsme cekali 3 roky. Tak drzim palce vsem, kteri se snazi, aby se co nejdrive zadarilo 🌼

mval
21. říj 2020

1.8.2019 revize po zamlklém těhotenství ve 13tt. Začali jsme se snažit hned po šestinedělí, otěhotněla jsem po třetím cyklu a 7.8.2020 se nám narodil syn. 🙂

toupalka
21. říj 2020

Ahojky, po revizi jsme na nic necekali a nechali to na prirode...otehotnela jsem hned dalsi mesic. Dnes mam 2 zdrave kluky. Jestli mas nejake dotazy, klidne napis 🙂hodne stesti

terussh
autor
22. říj 2020

@toupalka muzu se zeptat jestli s tím doktoři neměli nějaký problém?

toupalka
22. říj 2020

@terussh ahoj, no v Krci, kde jsem tenkrat byla mi jedna doktorka rekla, ze mam cekat pul roku, dalsi ze 3 menstruace a muj doktor mi rekl ze to mic resim,at to necham na prirode. A tak jsem to i udelala, i kvuli tomu,ze to bylo samovolne zamlkle bez jinych zdravotnich obtizi....na druhou stranu..kdyz otehotnis, tak co muzou rict.

terussh
autor
24. říj 2020

@toupalka mě právě taky řekli jednou ze 3 měsíce pak 2. Tak teď čekáme než přijde po revizi aspoň první MS a ze to zkusíme znovu. Je pravda ze proste když otěhotnění nikdo mi nic říct nemůže. ☺️ Taky sem neměla žádné komplikace nic, tak si rikam proč to nezkusit hned. Přece jen se říká, že to takové věci je tělo nejvíc připravené na další mimi ☺️☺️☺️

toupalka
25. říj 2020

@terussh presne, moje babicka rikala..po porodu a po potratu..jako kdyz pohnojiš. Zni to divne, ale asi na tom neco bude. Na nic byvh necekala.

terussh
autor
25. říj 2020

@toupalka asi mas pravdu proč cekat. Buď se mimi podaří teď a nebo až po nějak čase. Příroda si to zařídí sama

nicol22
25. říj 2020

2.11.2018 revize a do teď nic. Momentálně už stimuluju na IVF.

toupalka
26. říj 2020

@terussh presne, pokud neresite genetiku nebo jine zdravotni problemy, tak to bylo proste zamlkle tehu, naprosto bezny jev. Byla jsem prekvapena, kolika holka kolem me se to stalo. Takze bych na nic necekala. I lip se psychycky clovek srovna s tim,ze se to ted nepovedlo.

terussh
autor
26. říj 2020

@toupalka právě ze nic takového neřeším vše je v pořádku. Přesně tak i si to s přítelem myslíme ze proste nejlepší lék na psychiku je ze budeme myslet na to ze se snažíme o dalšího prcka ☺️☺️

toupalka
27. říj 2020

@terussh moc vam preji,at se to brzy povede. Doporucuji pojistit to kazdy den 😂☝

puhelin
27. říj 2020

Po sestinedeli jsem byla u sve gynekolozky na prohlidce. Rekla mi, ze jeste nemam dost narostlou sliznici, takze doporucila jeste pockat, aby z toho nebylo mimodelozni. Otehotnela jsem 5 mesicu od revize (nesnazili jsme se na silu, protoze me prvni nepovedeny cyklus dost rozhodil).

monika3456
28. dub 2021

@toupalka Ahoj, chci se jen zeptat, ty jsi hned po revizi nepočkala se sexem ani ty dva týdny? Vše bylo ok?