Otěhotnění po profouknutí vejcovodu. Za jak dlouhou se vám podařilo?

anetttie
29. zář 2020

Krásný den, slečny a dámy chci se zeptat jestli jste některá otěhotněla po profouknutí vejcovodu a za jak dlouho? V dubnu jsem prodělala mimoděložní těhotenství takže mám jen jeden vejcovod.

nicoltom
29. zář 2020

Osobni zkusenost nemam ale znama se snazili cca 5.let o dite a prislo se na nepruchodne vejcovody,tak je nechala profouknout a ted ma pet deti... 😂 Takze urcite to mozne me 👍 Druha kamaradka ma zase pouze jeden vajecnik a jeste k tomu ho ma ve srotovym stavu a i tak se jim podarili dve deti. 😎

anetttie
autor
29. zář 2020

@nicoltom děkuji za povzbuzení 🍀🌹

nicoltom
29. zář 2020

@anetttie dneska je spousta vymozenosti jak nam pomoci. 😉

omajda88
29. zář 2020

taky mám 2 kamarádky co po roce snažení šly na hycosy a další cyklus otěhotněly.... mě to čeká za 14 dní.. nechci se na to moc upínat...:/

anetttie
autor
29. zář 2020

@omajda88 já jdu příští týden se domluvit teprv s doktorem tak snad mě objedná co nejdřív

ajja87
29. zář 2020

@anetttie ja byla letos po karantene na laparo, bylo mi řečeno, že oba vejcovody zcela nepruchodne, takže otěhotnění pouze přes ivf a hrozilo i odstranění vejcovodu .... a hups... Stihli jsme pouze 1 konzultaci v ivf centru a ja zjistila, že jsem přirozeně otěhotněla... Nyni už téměř 20 týden
Takže otěhotnění cca do 2 měsíců...

omajda88
30. zář 2020

@anetttie to bude rychlovka.v jaký části cyklu si?mě řekl že to chce dělat před ovu takže si man zavolat až to dostanu..

anetttie
autor
30. zář 2020

@omajda88 teď mám ovulaci

klovalka
30. zář 2020

kolegyně takto otěhotněla

omajda88
1. říj 2020

@anetttie tak to asi příští měsíc před ovu...

omajda88
1. říj 2020

@klovalka hneda na poprvé a prirozene?

anetttie
autor
1. říj 2020

@omajda88 a to pak hned na to mužem skočit? 😁

omajda88
1. říj 2020

@anetttie mně říkal že jo..ze to dělá nějakým modrým gelem a výhodou že je hned možnost a nemusí se čekat...ale stojí to 3 tis...

anetttie
autor
1. říj 2020

@omajda88 o něm jsem slyšela zeptám se ho 🙂