Otěhotnění. Komu se podařilo během menstruace?

14. říj 2020

Ahoj, četla sem hodně diskuzí ohledně otěhotnění během menstruace a i moje gynekoložka mi potvrdila, že to lze ale to je minimální šance oproti ovulaci.
My se s mužem snažíme už půl roku, syn se nám povedl po půl roce vztahu ale nebyl plánovaný.
Má někdo zkušenost se sexem během menstruace a poté otěhotnění? Je to minimální šance ale už zkoušíme vše.

kikimas
14. říj 2020

Možná budu divná, ale mně přijde sex během mentruace jako nechutný, ale pokud to někomu funguje, tak ok. Jen já bych do toho nešla. Prostě rudý prapor a přesto nejde vlak 😀

autor
14. říj 2020

@kikimas No vidíte, pokud to chlapovi nepřijde divný, mě taky ne 😉 A taky máme doma sprchu, tak že nevidím problém.

kikimas
14. říj 2020

Jasně v pohodě, nikomu v tom nebráním. 🙂 Každá se k tomu stavíme jinak.

jjasmina
14. říj 2020

@kikimas Mám na to stejný názor , no fuuuj

kikimas
14. říj 2020

@jjasmina Každému se hold líbí něco jiného, ale úplně jsem se tím odtrhla od hlavního tématu 🙈 pardooon..

jjasmina
14. říj 2020

@kikimas Asi to snáším hůř , když to čtu u pozdního oběda ..

kikimas
14. říj 2020

@jjasmina 😅 nesmíš si to hold představovat 😉😀

nagojka
14. říj 2020

Existuji i menstruacni houbicky....pri tech chlap temer ani nepozna ze ma zena menstruaci🙂takze za me to urcite tak nechutne neni a urcite se menstruaci nenecham v nicem omezovat...Ale souhlasim,se k tomu musi najit vztah oba partneri...🙂co se tyce otehotneni pri MS,tak mam znameho ktery mi vypravel ze s manzelkou otehotneli take na konci MS...nevim jak moc je to mozne ale mi se s pritelem snazime uz rok a on mi prave rikal ze se take snazili dlouho,a pak prisli na to ze jejo zena ovuluje temer hned na konci MS..jo i zazraky se deji a to me tak trochu uklidnuje ze i u nas se jednou stane zazrak..Takze pokud mas ovulaci nekde MS otehotnet muzes,pokud ne tak si myslim ze to mozne neni..🙂

nagojka
14. říj 2020

Omlouvam se za preklepy...

jjasmina
14. říj 2020

@kikimas No čtu a byl k tomu už i obraz no😀

kosi_cek
14. říj 2020

Některé ženy mohou ovulovat tak brzy po menstruaci, že pravděpodobnost otěhotnění během menstruace je vysoka, některé to mohou mít dokonce tak, že po už je pozdě, moc jich asi nebude, ale jsme různé, některá máme cykly krátké, některá dlouhé o proti průměru, ne vždy musí být větší problém, než jen správné načasování...Jestli Tvé cykly nejsou nijak zkrácené a menstruace nijak prodloužená, tak asi zbytečná snaha během té doby. Každopádně jedná se spíše o následné dny menstruace a to během noci prakticky ke krvácení nedochází, vesměs si už druhá osoba ani nemusí všimnout, že máš své dny, takže je myslím škoda vynechat mnohdy naopak ještě bezpečné dny, kdy možnost otěhotnění je vysoce nepravděpodobná a pocitově ty dny jsou velmi podobné ovulaci 🙂

gruyerre
14. říj 2020

Otěhotnět během menstruace je možné pouze za předpokladu, že v té době, nebo pár dní po, probíhá ovulace. Pokud má někdo menstruaci týden a ovulaci třeba 9.den cyklu, pak může otěhotnět ze sexu během menstruace. Víš, kdy míváš ovulaci?

janinasm
14. říj 2020

Bohužel takovou zkušenost nemám. Bych sex během menstruace teda fakt nechtěla, přijde mi to odpuzující a i trochu nechutný. Radši si hlídej plodný dny a ploď během nich.