Opožděná ovulace a těhotenství

kolka01
17. črc 2023

Zdravím snažilky,
chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s opožděnou ovulací. Jak dlouho se zdržela a za jak dlouho pak přišla ms. S přítelem dojíždíme do CAR a měli jsme jít na druhou inseminaci. Jenže 12 den cyklu, kdy se měl provádět zákrok (ten samý den, jako minulý cyklus, kdy bylo pár hodin po ovulaci), mi doktor řekl, že mam ještě daleko do ovulace a mam přijít za 4 dny. Když jsme pak dorazili, byla jsem na tom v podstatě stejně. Nechali jsme tedy tenhle cyklus na přirozeném snažení. Ovulaci jsem si nehlídala a ani nevím, jestli byla, ale měli jsme pravidelný styk každé 3 dny, abychom se případně trefili. Teď mam 8 dní po termínu ms a zatím nevypadá, že by měla v nejbližší době přijít. Tak se při zajímavost ptám, zda má cenu si teď dělat těhotenský test, nebo ještě chvíli počkat a nebo zajít k doktorce na vyvolávačku. Zajímají mě vaše zkušenosti, tak prosím sem s nimi 🙂)))

lencaa11
17. črc 2023

@kolka01 asi bych počkala pokud se vše posunulo tak se posune i Ms na vyvolavacku bych šla až cca 14-20 dni zpoždění dřív to nemá cenu tělo vi co dělá

kolka01
autor
17. črc 2023

@lencaa11 já jak jsem si tu ovulaci nehlídala, tak ani nevím, o kolik by se mi ms měla posunout. Tak dám na vás a ještě počkám 🙂

lichozroutsudy
17. črc 2023

Mit sex, milovat se, soulozit, sukat, trtkat, prcat, jebat...

Tolik peknych slov na to je. Tak, sakra, proc snazeni? Proc snazilka? 🤦‍♀️🤦‍♀️

Jinak pockej jeste tak tyden, ovulace se mohla opravdu opozdit, pripadne jsi mohla mit anovulacni cyklus.

kolka01
autor
17. črc 2023

@lichozroutsudy 😂😂😂😂 dobře

necumnamne
18. črc 2023

@kolka01 měla jsem to úplně stejně :D 3x návštěva v CAR s tím že tento měsíc inseminace nebude protože je to anovulační cyklus takže když jsem měla cca 9 dní zppždění zkusila jsem test a byl negativní tak jsem ještě chvíli počkala a objednala se na gyndu s tím že dostanu vyvolávačku a bude to no a ta moje vyvolávačka se má ve středu narodit :D

deny0309
18. črc 2023

Já měla měsíc menstruaci úplně vynechanou- 9.10. jsem měla poslední menstruaci a 28.11. pozitivní ovu test. Teď mám v srpnu rodit 🙂

kolka01
autor
18. črc 2023

@necumnamne to by bylo super, mám 9 dni zpoždění od očekávaného termínu a zítra zkusím test. Pak kdyžtak ještě počkám a uvidíme, jestli budu mít štěstí jako vy. Jinak příznaky příchodu ms zatím vůbec žádný.🙂)

kolka01
autor
18. črc 2023

@deny0309 to je krásný, tak moc gratuluju a ať vám to dobře dopadne ♥️

necumnamne
18. črc 2023

@kolka01 jako muzu rict ze to byl docela sok a vubec jsme to po 5 letech snazeni necekali :D

kolka01
autor
19. črc 2023

@necumnamne 5 let? Tyjo… snad nebudeme čekat takhle dlouho 🙈