Odstranění štítné žlázy. Komu se potom podařilo otěhotnět?

jmenujiseklara
15. říj 2020

Ahoj holky,

Prosím je tu někdo kdo otěhotněl po odstranění celé štítné žlázy?A za jak dlouho se vám to podařilo?
S přítelem se snažíme víc jak rok a 3 měsíce o miminko a stále se nám nedaří.
Děkuji za odpovědi pokud se tu někdo najde.😊

roxanalit
15. říj 2020

@jmenujiseklara Jsem po operaci teď v červenci 2 roky, mám taky celou žlázu pryč a beru euthyrox 150 mg 🙂 V lednu jsem vysadila HA a m/s nepravidelná, ovulace začala až někdy v dubnu když jsem začala brát Fertipronu a Gxnex,kyselinu listovou jsem brala už dávno rok před tím jelikož jsem ji v těle žádnou neměla 😀 Po druhem cyklu bráni Gynexu se zadařío a teď jsem 27tt ❤️ Jinak jsem nemerila žádnou banální teplotu ani nedělala ovulacni testy,nechali jsme tomu volný průběh ☺️ Držím palce ať se brzy zadaří 🥰

klea81
15. říj 2020

Za 5 měsíců.

jmenujiseklara
autor
15. říj 2020

@roxanalit Gynex jsem taky zkoušela a nepomohl mi,dlouho jsem brala Femibion i kyselinu listovou a různé čaje jako malinik a kontryhel.

jmenujiseklara
autor
15. říj 2020

@klea81 Jaké léky berete?

jmenujiseklara
autor
15. říj 2020

@roxanalit a v těhotenství berete jak léky?

ivi88
15. říj 2020

Jsem po odstranění a obě děti mám na první pokus. To není o šž, ale o tom jestli je dobře nasazena substitucni léčba.

jmenujiseklara
autor
15. říj 2020

@ivi88 bojují se srovnání s hormony 😔

ivi88
16. říj 2020

@jmenujiseklara Tak možná proto se nedaří. Hormony nejsou v rovnováze.

lavita
16. říj 2020

Obě děti na první pokus, byla jsem cca 4 roky po odstraneni

klea81
16. říj 2020
klea81
16. říj 2020

@jmenujiseklara tak to je divné, že to doktor neumí vyladit, já měla hormony v normě tak 2 měsíce po operaci, berete pravidelně a 30 min před snídaní?

roxanalit
16. říj 2020

@jmenujiseklara stejne jako když jsem těhotná nebyla, každé ráno nalacno 6 dni v týdnu jednu tbl euthyrox 150 a 7 den 1,5 tbl Euthyroxu 🙂

jmenujiseklara
autor
16. říj 2020

@klea81 ano pravidelně ráno 30 minut před jídlem.Jsem 4 roky po operaci.Změnila jsem i paní doktorku.Tak snad už mi pomůže to srovnat 🙏🏻