Nosifol, pomohl některé z vás otěhotnět?

makula18
28. říj 2014

Ahoj ženy 🙂
Vím, že to sem moc nepatří, ale zajímalo by mě, jestli některé z vás pomohl Nosifol v otěhotnění a po jak dlouhé době užívání se zadařilo? Mě ho doporučil můj gynekolog. 😉 Budu se těšit na vaše odpovědi. 🙂

gosa22
28. říj 2014

proč by to sem nepatřilo? tohle už je asi 150.diskuze o Nosifolu...zkus si vyhledat ve fóru, jestli tam nenajdeš nějakou, co by ti zodpověděla tvůj dotaz...držím palce 😉

soda365
28. říj 2014

@makula18 ahoj, mě taky doporučila NosiFol gyndařka , teď beru 1,5 měsíce - nedoufala jsem přímo hned v otěhotnění, ale v to, že mi pomůže s cyklem (beru ho od vysazení HA a menstruace stále nikde - jsem 44DC, tt jsem dělala v 32DC a byl negativní) mohu tedy říct, že mě zatím na plné čáře nepomohl, hodlám dobrat ještě ten měsíc a půl a pak prodám svoje nakoupené zásoby.. je mi z toho celkem smutno.. Věřím, že tobě se určitě brzy zadaří - u nás mají v rodině s otěhotněním problémy všechny baby, takže mě to vlastně ani nepřekvapilo..
Držím Ti palce

makula18
autor
28. říj 2014

@soda365 já jsem právě vysadila prášky před 7 měsíci a pořád se nedaří. Tak teda uvidíme jestli se zadaří. 🙂

ladie
28. říj 2014

Brala jsem celou doporučenou kúru (tuším 5 krabiček) a nic. Nepomohl k otěhotnění, srovnání cyklu, k ničemu. Jen mi slušně provětral peněženku 😅

soda365
28. říj 2014

@makula18 já vysadila v polovině září, doktorka mi doporučila NosiFol jako zázrak - já se na něj hned vrhla a doufala jsem, že MS přijde tak nějak normálně 28dní +- 7dní, ale bohužel.. a teď čekám, co se bude dít - přijde/nepřijde.. mám jít nebo nejít k doktorce - nevím.. mám pocit, že si ze mě tělo dělá srandu a já nic nevím...

soda365
28. říj 2014

@ladie plně s tebou souhlasím, já jsem v polovině a zatím žádný účinek - ale vítr v peněžence zatím slušnej...

makula18
autor
28. říj 2014

@soda365
@ladie
Tak teď jsem tedy opravdu zvědavá. Je pravda, že je docela dost drahý. A doktor to vylíčil taky jako hotový zázrak a ona to asi nebude zas taková pravda. Teď jsem tedy trochu zklamaná. ☹

soda365
28. říj 2014

@makula18 Tobě třeba zabere - každému nejspíš zabírá něco jiného - já holt neměla s NosiFolem štěstí, ale spoustu holek na MK psalo, že jim NosiFol pomohl..

makula18
autor
28. říj 2014

@soda365 děkuji. 🙂 Budu ti držet palce ať se brzy zadaří. 🙂

soda365
28. říj 2014

@makula18 taky Ti držím palce 🙂 - určitě to příští měsíc jistí 🙂

kkouzlo
29. říj 2014

já brala na doporučení tři balení, ale vůbec nic 😀 brala jsem ho někdy před létem, snažíme se od listopadu 2013 a zatím teda nezabralo nic. Teď zkouším kakost smrdutý

uglyduckling
29. říj 2014

My se snažili 9 měsíců a nic, tak jsem zkusila Nosifol a za dva měsíce otěhotněla. Asi 2 měsíce po otěhotnění u mě proběhlo zamlklé těhotenství (měla jsem problémy se žlučníkem a tělo nezvládalo takovou zátěž) a ihned po revizi dělohy jsem Nosifol opět začala brát. Nechali jsme proběhnout jednu menstruaci a začali se zase snažit. Další menstruace už se nedostavila a teď čekáme chlapečka 🙂 Nevím, jestli za to může zrovna Nosifol, ale žádné jiné přípravky jsem nebrala.

evcann
29. říj 2014

Mě vůbec, brala jsem ho poměrně dlouho a nic, vubec nic. Takže jsem ho vysadila, protože je to poměrně drahé a koupila si klasiku Mamavit a je to 🙂

makula18
autor
29. říj 2014

Tak koukám, že je více negativních než pozitivních příspěvků. ☹

uztotakbude
29. říj 2014

Beru Inofolic, je to to a samé, jen levnější, páč to dělá jiná firma. Zatím první cyklus jsem ho brala, MS se dostavila přesně 28 DC. Takže jakoby ideální den.

mapet85
29. říj 2014

Ahoj, no já vysadila antikoncepci cca před rokem. Zhruba před 3 měsíci mi doktorka doporučila Nosifol, tak jsem si koupila 4 krabičky, no teď jsem v 8 tt, těžko říct jestli mi k těhotenství pomohl právě Nosifol, ale rozhodně jsem na sobě pociťovala rozdíl. Vždycky mi v období ovulace rozbolela hlava, pobolíval podbříšek, což jsem do té doby nikdy neměla ... rozhodně bych ho nezatracovala. Dokonce mi jedna krabička zbyla a doktorka mi doporučila, abych ho normálně dopila a že si nemusím ani kupovat žádné speciální těhu vitamíny dokud ho budu pít 🙂

hanule89
29. říj 2014

Ahoj, já ho brala taky a mi bohužel nepomohl ( ale mám i jiné zdravotní problémy) ovšem slyšela jsem a chci to zkusit o přípravku GYNEX ... slyšela jsem na něj samou chválu... Tak uvidíme 😉

luciekolackova
10. led 2019

Mne gyndarka doporučila včera taky Nosifol a Inofolic říkala ať si koupím co je levnější. Tak jsem vyhledala na netu ten Inofolic a našla ho za 758,- + pošta 39,- 60 sáčku a recenzi jsem četla a paní psala,že otěhotněla hned druhý měsíc, ovulaci měla každý měsíc,jinak může být i 1/3 m,bylo to tady sLeky.cz