Nosifol. Jakou máte zkušenost?

kloky1
16. bře 2023

Ahoj,
Jaký máte zkušenosti s vitamíny nosifol. Už jsme pila kotvičníkový čaj, Gynex, kyselina listová a nic.
Potřebuji upravit cyklus abych mohla otěhotnět, Dr mi předepsal ultrogestan. A doporučil tyto vitamíny, jaké máte zkušenosti.

martikbertik
16. bře 2023

@kloky1 já dobrý. Rok a půl jsme se snažili, dva potraty, vyzkoušela jsem kde co. Poslední 3 měsíce jsem pila nosifol v prášku... A ejhle jsem v tom 🤣. Nevím zda to mělo vliv nebo ne... Ale jako jediné co bylo udatného pokusu. Držím palce

gbp
16. bře 2023

@kloky1 ja taky po trech mesicich 👍 mela sem teda jine, ale to je jedno, proste neco s inositolem.
a dvakrat 👍👍 tak to uz neni uplna nahoda 😅

laloogrey
16. bře 2023

Já též perfektní 🙂 Po třech měsících jsem též otěhotněla, poprvé ve 37 letech, i teď po druhé ve 40 letech, takže mohu vřele doporučit 🙂 Tabletky, které jsem nedobrala, jsem dala mojí sestřenici, která se snažila s manželem rok (je jí 34 let, takže není ještě úplně stará) a za dva měsíce otěhotněla 🙂

kloky1
autor
16. bře 2023

@martikbertik děkuji moc za odpověď 🙂 tak snad budu mít tak stesti

deny0309
17. bře 2023

Já také.mohu doporučit,rok snažení a nic...po měsíci užívání jsem měla pozitivní test 🙂 užívala jsem konkrétně nosifol forte duoaktiv

sarinka0411
17. bře 2023

Ahoj holky a je jedno kdy se začne užívat? Může se v průběhu cyklu nebo se má od začátku? Vůbec to neznám. Děkuji za odpověď

laloogrey
18. bře 2023

@sarinka0411 Je to úplně jedno. Já si kupovala v tabletách, protože to i finančně vycházelo levněji a brala jsem jeden prášek denně 🙂

sarinka0411
18. bře 2023

@laloogrey děkuji za info

sylvka
18. bře 2023

@kloky1 já mám nejlepší zkušenosti s tímto

kloky1
autor
18. bře 2023

@sylvka také jsem o tom slyšela, až zase nebudu moct sehnat nosifol tak to zkusím tohle. Děkuji za tip. Oni teď ty léky a vitamíny nějak nejsou

fany122e
19. bře 2023

ja pul roku s inofolicem 😊

laloogrey
19. bře 2023

@kloky1 Já si ho brala vždy tady https://www.brnenskalekarna.cz/nosifol-combi-tb... Mají bezkonkurenční ceny 😉

kloky1
autor
19. bře 2023

@laloogrey zkusím děkuji za tip