Nohy nahoru po sexu. Pomohlo někomu?

lucynkaaa
22. únor 2021

Zdravím, chtěla jsem se zeptat zda je tu někdo komu pomohlo k otěhotnění dát „nohy nahoru“ i když má chlap špatný spermiogram.🤔 Snažíme se o miminko ale přítel má špatný spermiogram, začal brát vitamíny a já dávám nohy nahoru. Chtěla bych vědět jestli to tedy funguje i u páru který mají problém se spermiogramem. Díky 👋🏻

ema90
22. únor 2021

@lucynkaaa Pokud jsou spermie v poradku, tak nezalezi na
mnozstvi ejakulatu, na konzistenci a ty spermie si tam proste tu cestu najdou.
Bez ohledu na to, jestli se vevnitr sperma udrzi nebo ho vetsina hned vytece.

Pokud je spermiogram spatny, nepomuzou ani nohy nahoru.
Protoze i kdyz se muze zdat, ze tam “dopluji” lip, kdyz jsou nohy nahore, tak stale jsou ty spermie malo pohyblive, nebo maji spatny tvar a plno dalsich veci kvuli kterym vychazi spermiogram spatne.

Takze nohy nahoru nepomuzou, pokud je spermiogram spatny.

levandulka_fialova
23. únor 2021

@lucynkaaa Moje osobní zkušenost je, že před lety to "pomohlo" , teď rok snažení a nic 👎 Ale i tak si myslím, že je lepší, když tam uvnitř toho zůstane víc, protože statisticky je lepší dát možnost většině, než 2/3 vypustit ven 😉 a tím pádem je tam i méně těch kvalitních.

mimi1004
23. únor 2021

Nohy nahoru je blbost, když už tak dát pod zadek polštář. Ale jinak pokud jsou špatné spermie, tak bych se k tomuto neupínala.

maky977
23. únor 2021

No ja to zkusila jednou +jsem pak spala s polstarkem pod zadkem a fungovalo to,ale nevím,jestli to bylo tím🙈🤷🏻‍♀️

klokanka31
23. únor 2021

@lucynkaaa Já dávala x let nohy nahoru, a nic. A když jsme udělali poslední pokus, hned jsem pak vyskočila a šla do sprchy. A máme z toho holčičku.

nase_mimi
23. únor 2021

Neupínala bych se k tomu...

lachtanice86
23. únor 2021

Je to blbost

goovana
23. únor 2021

@lucynkaaa no to je otázka mam dceru 13 měsíců a vyšla na poprvé nohy nahoře jsem měla
A teď jsem tehotna po druhé 14 tt a zase to vyšlo na poprvé a nohy nahoru jsem také měla 😂

lucynkaaa
autor
23. únor 2021

Polštář pod zadek dávám samozřejmě taky😀 tak uvidíme jak to dopadne. Všem děkuji za odpovědi🙂

katule1990
23. únor 2021

@lucynkaaa U nas taky spatny spermiogram a nepomohlo to.

kikikikima
5. zář 2022

Za mě to funguje, 3 měsíce jsme se snažili tím způsobem, že jsem ležela max 1-2 minuty bez zvednutych noh a pak hned vstala, většina samozřejmě vytekla. Minulý měsíc jsme zkoušeli dávat pod zadek polštář a ležet aspoň 20 minut a povedlo se ☺️