Nidace+špinění na začátku těhotenství. Měla jste některá?

niky17tvrda
18. kvě 2024

Ahoj nenašla jsem nic pořádného.. Stalo se někdy někomu že měl slabé krvácení spíše špinění na začátku tehu?? Vím že je to možné ale všude píšou nidace 2-3 dny já už spinim z přestávkou jednoho dnes od úterý... Myslela jsem že je to MS ale nic se ne rozjelo.. Těhotenství se nebráním ale máme spoustu problémů a jedno mimi z ivf tohle by byl snad zázrak... Měl to někdo taky tak??

themuffin
18. kvě 2024

@niky17tvrda já špinila od 9dpo s přestávkami 10 dní. Miminko je sice mladší než by podle ovulace mělo být, ale je tam, kde má být a srdíčko bije. Jsem na začátku, takže se ještě uvidí

rosalindamelinda
18. kvě 2024

To je těžko říct, záleží na tom, jak znáš svoje tělo a jaký máš MS cyklus. Je u tebe špinění před menstruací normální nebo je tohle naopak výjimka?
Dlouhé špinění v druhé fázi cyklu může naznačovat, že jsou tam nějaké hormonální problémy. V normálním ms cyklu špinění být nemá.
Pokud je už MS opožděná a nerozjela se, můžeš zkusit udělat TT. Co se ale týče nidace, několik dní v kuse netrvá. Nidační špinění je jednorázová a chvilková záležitost, spíše na 1 den, opravdu max na 2 dny necelé. Spíše se ani nevyskytuje, je to ojedinělé.

lencaa11
18. kvě 2024

@niky17tvrda spíš bych to viděla na hormonální srum ,tělo není stroj četla jsem že máte Pcos což může bejt klidně od toho nidace může bejt 2 dny cca ne týden cca

niky17tvrda
autor
18. kvě 2024

@rosalindamelinda nikdy jsem nespinila.. Vždy jsem měla MS uplne stejnou středně silnou 6dni nikdy min nikdy víc... Tohle se mi právě ještě nestalo kdyby to byla. MS tak to není tak slabé... Někde jsem četla že to může být tím že je tehu v začátku a že krvácení je normální pac je děloha prokrvena... Měla jsem to i u prvního tehu ale později ale tam to bylo ivf... No každopádně v pondělí volám dr ať se na. To podívá

simni
23. kvě 2024

ahoj pripojím sa,možno niekto bude vedet poradit.tento cyklus som prvykrat robila ovu testy a zacala merat bt.Ovulace bola 13.5 od tej doby ma skoro kazdy den pobolieva podbříšek.Dnes som 10DPO a po utretí na wc som mala hnedé špinení,mohlo by ist o nidaci?MS mam dostat v nedelu 26.5,tú mam vzdy pravidelnu-cyklus 28dní,pobolievaju ma prsia a co sa týka PMS tak nevim pretože kedysi ma vzdy tak dva dni pred ms boleli ale od unora kedy som prekonala mimodelozni s odstranenim jednoho vajcovodu ma prsa prestali bolet uplne aj pred ms az teraz.Test som si zatial nerobila,nerada bych bola nakonec sklamaná

themuffin
23. kvě 2024

@simni těžko říct, může a nemusí. My když jsme se začali aktivně snažit, tak jsem začala svůj cyklus více sledovat. Někdy jsem pár dní před ms začala špinit, někdy ne. Někdy začala prsa bolest někdy ne. Graf těhotenství ukáže až zpětně, kdy se bude teplota pohybovat "nad čárou" i 16dpo a dál a menstruace se nedostaví.