Nevím, v jaké fázi cyklu jsem

peacev
9. led 2017

Holky vím, že to zní divně, ale já už jsem z toho zoufalá, nevím jaký DC jsem ... protože jsem tento cyklus měla kolem 21.dne podivné kratší krvácení, o kterém sama pochybuju že byla MS (doktorka do telefonu odhadovala že poranění). Cykly mám normální pravidelné 28-32 dní. Dnes je to už teda asi 38. den ☹ Už dva dny mě bolelo břicho a byla jsem si jistá že jde na mě MS a pak nic. Bolí mě v kříži, jsem z toho celkově na nervy a protivná i doma. Ráda bych aspoň věděla co a jak, je nějaký způsob jak to zjistit? BT mi asi nic neřekne, když jsem neměřila celý měsíc? Děkuju vám za rady ...

lucky22
9. led 2017

@peacev A nebylo to uhnizdovani? Delala jste si testik? 🙂

hrasek15
9. led 2017

@peacev Já jsem takhle čekala skoro 14 dní. Bolela mě prsa, zvětšila se, bolest v podbřišku, protivná jako sáňky v létě. Ani na vteřinu mě nenapadlo, že by MS nepřišla. Nakonec, protože vím, že by se mě doktor na výsledek ptal, jsem koupila test. Vyšel pozitivní. A pak ještě ten den jsem běžela pro druhý, protože jsem byla přesvědčená, že je rozbitý. Ještě vydrž pár dní a zkus test.

peacev
autor
9. led 2017

@lucky22 @hrasek15 děkuju holky, test jsem včera dělala a je negativní, myslím si stále že jsem to krvácení mohla mít ovulační, bylo by to tedy dnes 16.DPO

lucky22
9. led 2017

@peacev To je taky mozne, ze se posunula ovulace a dostanesto kazdym dnem. Jinak to opravdu nelze zjistit, BT se musi merit nekolik cyklu. Takze nezbyva jen cekat. 🙂

peacev
autor
9. led 2017

@lucky22 máš pravdu, čekat ... to jsou ale muka
Kdyby se mi ovu právě posunula - což asi ano, tak bych to teď o víkendu dostala, protože mám vysledované že mám LF 14 dní

pet359
9. led 2017

nebyla jsi nemocná? nějaké nervové vypětí? mě se tohle stalo v červenci.....MS pravidelná jako hodinky + max. 2 dny...no a MS jsem měla mít 25.7.-27.7. a nic....přišla až 2.9. kdy jsem odjížděla na dovolenou....někdy ty nervy ani nemusíme vnímat.....no a když zas nepřišla 2.10. a ani žádné příznaky, že by měla přijít - jen mě bolely prsa ale tak nějak jinak, tak jsem si udělala 11.10. TT a positivní 🙂

peacev
autor
9. led 2017

@pet359 no tak to už je šílený zpoždění :-O Tos čekala víc jak celý měsíc?
A jinak Ti moc blahopřeju k pozitivnímu zjištění! 🙂 ať jde vše jak má!
Evidentně mám prostě nějáký hormonální výkyv... Nemocná ne, stres v práci celkem mám (nárazově), njn ...

pet359
9. led 2017

@peacev ano, vic jak cely mesic a testy porad negativní...kazdym dnem to bylo horsi a horsi, protoze jsem porad pak premyslela, co se deje...a ..dekuju 🙂