Nevim, v jaké fázi cyklu jsem 😞

laskavice
5. črc 2016

Ahoj maminky i nenaminky,potrebuji poradit,jsem mesic po laparoskopii,v techto dnech ocekavam ms,pred 12 dny byla ovulace(aspon podle testu a příznaků),a ted,kdyz mam dostat ms me bolely vajecniky a milej test je ukazkove pozitivni..vubec netusim v jake casti cyklu jsem..tehotensky jsem si delala spis ze zvyku,a samozřejmě negativni..holky,pomoc!!

misula29
5. črc 2016

@laskavice a to teď potřebuješ nutně vědět? Počkej na ms a pak v tom budeš mít zas jasno ne 🙂

werumka
5. črc 2016

@laskavice A ten test kolem toho 12. dne byl stejně pozitivní, nebo slabší? Udělej si ovulační i zítra nebo pozítří, pokud by byl pozitivní tři dny v kuse, tak bych zase zkusila těhotenský. Ale jinak nic nezkazíš tím, když se budeš chovat tak, jako by ovulace teprve měla přijít 😉

luj89
5. črc 2016

A k čemu to musíš vědět? Není to jedno?

andreaandrejka
5. črc 2016

@laskavice Pises,ze cekas MS. Tak prece vis v jake fazi jses. Nejak nechapu,proc to potrebujes vedet.

werumka
5. črc 2016

@misula29
@luj89 Tak možná proto, že po laparce je vyšší pravděpodobnost otěhotnění a kdyby to teprve teď byla ovulace, bylo by fajn to vědět 😀

misula29
5. črc 2016

@werumka tak pokud má pocit,že jí probíhá ovulace tak proč to nezkusit? Na to snad nepotřebuje požehnání nebo úvahy holek 😀

werumka
5. črc 2016

@misula29 Ptá se, že si není jistá, v jaké fázi cyklu může být - jestli nemá někdo stejnou zkušenost, že by ovulační test ukazoval dvakrát pozitivitu. Nevím, čemu se pomůže, když se všichni jen dotážou, k čemu jí to je. To je snad její věc 😀

laskavice
autor
5. črc 2016

No,devcata,takhle..k cemu..snazim se otehotnet,ms mi vzdy chodila jak chce,a kdyz mam dvakrát za mesic ve trech dnech jasne pozitivni ovulacni testy,priznaky ovulace ale pritom teoreticky termin ms,která neprichazi,tak me stve,jak si to se mnou hraje,no..

laskavice
autor
5. črc 2016

@werumka dekuji,presne tak to myslim,nejsem zadny blbec,jen uz proste nevim..

andreaandrejka
5. črc 2016

@werumka Prave ze ten duvod zakladatelka nenapsala,proto je ten dotaz pro mnohe matouci 🙂 lepsi se zeptat,nez odpovidat nejakou blbost.

laskavice
autor
5. črc 2016

@misula29 pozehnani ne,ale nazor,nebo podobnou zkusenost uvitam.Na rypance opravdu naladu nemam.

werumka
5. črc 2016

@andreaandrejka Já nepotřebuju znát její důvody, snažila jsem se jen zamyslet nad tím, čím to může být způsobené 😉 I kdyby to potřebovala kvůli dovolené, je to přece jedno...

misula29
5. črc 2016

@werumka ale každá odpověď bude spekulace a bude vědět stejně prdlajs.Ovulaci odhalí jen utz nebo pokud si ženská měří teplotu. Pokud chce mimčo tak na to husnu ,když mám podezření,že se může jednat o ovulaci a hotovo 😀 MS by se měla dojít do 6ti týdnů nejpozději.Mno a nebo je druhá možnost ,že jí ovu test vyznačil těhu a teprve se jí to objeví na těhu testu. 🙂 ... tak mě ta otázka přišla jako výkřik do tmy, nic ve zlým 🙂

werumka
5. črc 2016

@misula29 Menstruace by měla dojít do šesti týdnů od kdy?

misula29
5. črc 2016

@laskavice no to nechápej blbě , to jsem nerýpala🙂 Hold psaný slovo je v tomto zrádný. Názorů určitě uslyšíš spousty,ale jistotu stejně nemáš.Důležitý je ,že ovu vůbec probíhá. Tak přeju at se brzo zadaří 🙂

laskavice
autor
5. črc 2016

@misula29 tak pak nechapu smysl tohoto webu.Radeji to uz neresme,pekny vecer vsem,a velmi dekuji za odpovedi🙂

andreaandrejka
5. črc 2016

@werumka Holt mame my ostatni pomalesi vedeni,no. Neudelas nic.

misula29
5. črc 2016

@werumka od laparky co mě řekl doktor...nejpozději

laskavice
autor
5. črc 2016

@misula29 dekuji🙂

misula29
5. črc 2016

@laskavice tak se nečerti a pak dej aspoň echo jak to dopadlo 🙂

werumka
5. črc 2016

@misula29 V tom případě by měla ovulace dojít nejpozději za 4 týdny od laparky. Tak to by taky mohla být i teď... Kdyby to bylo 12 dní od ovulace, tak už by měl být duch i na těhotenském, pokud by to těhotenství bylo.

@laskavice Ještě mě napadá - jaké testy používáš? A testuješ třeba delší dobu, nebo fakt jen nějaké tři dny během ovulace?

werumka
5. črc 2016

@andreaandrejka To si nemyslím... ale říkám si, že když už někam přispěju, tak ať ten příspěvek k něčemu je a není to jen "stěr" hned na první dobrou 😉

laskavice
autor
5. črc 2016

@werumka weru,dnes jsem 12 den od te'prvni' ovu,a teh test je negativni,ale ovulacni i s bolestmi pozitivni..bohuzel jsem blbec a mam.pokazde jinou znacku,nejcasteji Benu test a Pepino🙂 je pravda ze ten dnes je nejpozitivnejsi,takovy ucebnicovy🙂

laskavice
autor
5. črc 2016

@werumka vetsinou testuji soucasne s nastupem příznaků,nejaka polovina cyklu bohuzel asi neni🙂

misula29
5. črc 2016

@werumka nevím jak je to s ovulací po laparce, byla jsem dvakrát.Teď na posledy aji s revizí ,ms mě došla po cca4 týdnech a ovu byla podle ms kalendáře v termínu, to poznám podle bolestí +- den s tím že mám cykly 28-29 dní. Těžko říct, některým holkám se na testu ukáže až když meškají pár dnů.A jestli byl ovu test pozitivní 2 dnů zpět tak tak se píše ,že by měla proběhnout za 24-48 hodin ,takže by to klidně mohlo být 10-11 dpo a pak by čas ještě byl 🙂

andreaandrejka
5. črc 2016

@werumka Hele nebudem to resit. 🙂

misula29
5. črc 2016

@laskavice a mají aspoň stejnou citlivost?

werumka
5. črc 2016

@misula29 Ovulace přichází nejdéle 16 dní před menstruací - delší životnost žluté tělísko nemá. Tudíž by mohla přijít nejdéle ty 4 týdny po laparce... Je pravda, že kdyby přišla ovulace až těch 48 hodin po pozitivním testu, tak by mohlo být na těhotenský brzy.
@laskavice A ty bolesti před 12 dny byly slabší a ten test taky?
Dneska máš jaký test? Ony se liší citlivostí, takže to pak může zmást. Jinak hormony ok? Na hormonálním profilu jsi asi byla že?

werumka
5. črc 2016

Koukám, že BENU je 25 a Pepino taky, tak by to mělo být ok.

laskavice
autor
5. črc 2016

@werumka ty vajecniky citim ted vic,i bolest prsou,tak to bude mozna ovulac spis ted..profil mi bral,potvrzeno pco(proto ten drilling ovarii)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru