Nevím, co si myslet. Co myslíte Vy?

paumerka
14. dub 2020

Ahoj všem snažíme se o mimi 3 měsíc a poslední MS byla 9.3 teď přišla 12.4zpozdene ale 9.4jsem měla pozitivní test pak už další test nic měla jsem bolesti v podbrisku.a nyni jsem cca 2 dny po ms jenze MS byla hodně slabá trvala asi 6 hodin pak už trochu spineni.a dnes mě začal bolet podbrisek jako kdybych měla dostat své dny. Jen ještě dodam ovu byla 25.3 a MS byla ne krev ani ale takové tmavé spineni.volala jsem Dr a říkal že by to mohlo být cysta už jen že byl pozitivní test.jsem z toho špatná že najednu stranu pozitivní test a pak tak už nevím co si myslet.

sudylichozrout
14. dub 2020

@paumerka Tehotna jsi, ovsem je otazkou, jak. Muze jit o neprosperujici delozni, nebo i o mimodelozni tehotenstvi. Byt tebou, nechala bych se zkontrolovat na gynde. A bylo by dobre, aby ti parkrat nabrali hCG, aby bylo videt, jak stoupa/stagnuje/klesa.

paumerka
autor
14. dub 2020

@sudylichozrout myslíš že jsem když test další už je negativní?ja se v tom vůbec nevyznám ach jo.ale půjdu k dr zkusím co mi řekne

martiina_k
14. dub 2020

já bych naopak řekla, že to bylo zamlklé těhotenství a "odešlo" s menstruací

paumerka
autor
14. dub 2020

@martiina_k myslíš?to jako že jsem byla tehu?nebo jak

martiina_k
14. dub 2020

@paumerka no řekla bych, že pokud jsi před ms měla pozitivní test, tka to byl začátek těthoenství, ale evidentně neprospívající a s ms odešlo. Kdybys netestovala, tak ani nezjistíš, žes byla na začátku těhotná. Ale jako je to můj dojem z toho, co píšeš. Nejsem gynekolog 🙂

paumerka
autor
15. dub 2020

@martiina_k před MS jsem netestovala v den ms byl pozitivní test v den kdy jsem to měla dostat.pujdu na gyndu tak uvidíme myslíš že tam něco pozná že třeba jsem byla v tom

clo1
15. dub 2020

@paumerka pokud už máš teď test negativní, tak nikde nechoď. Těhotná jsi byla, ale odešlo to s ms.

martiina_k
15. dub 2020

@paumerka tak to netuším, zda se to dá poznat. Ale taky bych být tebou nikam zbytečně nechodila.

paumerka
autor
15. dub 2020

@martiina_k proč nikam

clo1
15. dub 2020

@paumerka je to zbytečné, pokud máš negativní test, nejsi už těhotná, doktor by tam nic neviděl a byla by to zbytečná návštěva

martiina_k
15. dub 2020

@paumerka přesně jak píše clo1 - úplně zbytečné, pokud máš negativní test.

paumerka
autor
16. dub 2020

@clo1 cooo to melete?boze

agneska7
16. dub 2020

@paumerka a co test teď ? Pokud je opravdu negativní tak vážně není důvod chodit k dr.probehlo nejspíš biochemické .. ale jestli je test stále pozitivní tak k Dr běž

clo1
16. dub 2020

@paumerka nechápu tě! Tak na tu gyndu běž, když tě to uklidní.