Někdo po ovu, kdo taky čeká, jestli se zadaří? 😊

katy166
9. zář 2024

Ahojky všem, najde se tu někdo, kdo stejně jako já čeká, jestli se tento měsíc povedlo nebo ne?
Mě ovu přišla tento měsíc o pár dní dřív, než obvykle a bylo to dost intenzivní. Normálně ovu nehlídám, ale v pátek jsem měla poměrně silné ovu bolesti, v sobotu se přidalo špinění kolem čípku, takže předpokládám, že ovu proběhla z pátka na sobotu. Čirou náhodou ve středu jsme se bavili s přítelem, že by jsme se mohli pokusit o mimi a ve čtvrtek brzy ráno byl nechráněný sex, takže i když jsme to pak nemohli pojistit,myslím si, že je poměrně velká šance, že by se mohlo zadařit 😊🥰 🙏
Pojďme se podpořit společně a zkrátit si tak to dlouhé čekání 😊🤗🍀🍀🙏

mackys
9. zář 2024

Ahoj, urcite se najde 🙂
Ja jsem mela ovu nejspis zacatkem minuleho tydne (nejspis proto, ze jsem si minuly mesic prosla zamlklym tehotenstvim, takze spis tak podle odhadu 🙂 ) a taky doufam, ze se zadarilo a behem pristiho tydne uvidim na testu 2 // 🙂

katy166
autor
9. zář 2024

@mackys Ahoj. Tak doufám, že najdeš místo MS vytoužené //. 🍀🥰 Mě přišla tento cyklus dřív ovulka, takže by měla přijít dřív i MS. Jenže za chvíli budu volat svému gyn, protože potřebuji bohužel tím pádem prášky na oddálení MS, neboť díky dřívější ovulce by měla přijít MS zrovna v době, kdy budu dojíždět s mamkou na wellnes. 🤦‍♀️ 🙈 🤣 a vím, že nemůžu spoléhat na to, že ms už nedorazí z jiného důvodu, i když si myslím, že šance je pěkná i z toho jednoho sexu, takže pravděpodobně stejně budu čekat pak až do konce měsíce 🤦‍♀️😁

mackys
9. zář 2024

@katy166 uvidíme, samozřejmě bych byla ráda.
Ale vzhledem k tomu, že teď vůbec netuším, kdy přijde MS, tak ani kdy byla ovu, takže spíš tak tipuji.
Já ovu nějak zvlášť výraznou nemám, tak se to těžko odhaduje.
Myslím si, že šanci máš pěknou, ale ne vždy bohužel hned na první pokus se zadaří. Samozřejmě bych ti to přála, al víš jak.
A případná MS by se teoreticky měla dát oddálit i nějak přírodně, ne?
Nebo není možnost použít tampon popřípadě menstruační plavky a tak?
Záleží, co vše máte v plánu.

katy166
autor
9. zář 2024

@mackys tak ani já na sobě běžně ovulaci nepoznám, toto byla čistá shoda okolností všechno. Četla jsem, že se dá oddálit MS pomocí vitaminu C, ale bylo by ho třeba o hodně větší množství a minimálně 14 dní předem, jenže já jsem na větší množství vitamínů citlivější, vždy se jakoby osypu v obličeji. Tampony mi vadí, nesnesu je.
Jinak vím, že se hned na poprvé nemusí zadařit. V tomto směru se na to vážně neupínám a kort ne po tom, co se nám s bývalým manželem nedařilo skoro 7 let. I když tam to bylo trochu i k něčem jiném a to je zase jiný příběh.

mackys
9. zář 2024

@katy166 jasně, to chápu.
Já tampony taky nesnesu, takže pak jedině ty menstruační plavky zkusit (i když já bych si to asi netroufla), když větší dávka vitamínů C taky není možnost.
Nemáme to my ženy v tomto vůbec jednoduché 🙈
Snad ti to tedy vyjde a nebudeš muset řešit prášky nebo tak.

katy166
autor
9. zář 2024

@mackys no, prášky stejně musím vyřešit, nemůžu spoléhat na to, že se zadařilo, to bych pak už nic nevymyslela, když ms má přijít ten den, co odjíždím 😁 navíc i kdyby se zadařilo, není to záruka toho, že bych vůbec nekrvácela nebo nešpinila. Proto zítra jdu na gyn a chci se zeptat, jestli by na to byl dobrý Utrogestan

mackys
9. zář 2024

@katy166 jo, tak to je hodně špatné načasování 🙈😄
Jasně no, záruku nemáš nikdy, tak je opravdu lepší se pojistit.
Dej teda pak vědět, co jste s doktorem vymysleli.

katy166
autor
9. zář 2024

@mackys určitě dám vědět 😊 zítra kolem půl jedné tam mám být, i když asi budu muset čekat, prý toho má hodně. Njn, holt mě moje tělo tentokrát hodně zaskočilo 🤣

mackys
10. zář 2024

@katy166 to mě v červenci a srpnu taky 🤣
Snad se poučilo a další měsíce bude v klidu a pracovat, jak má 🤣🤣

katy166
autor
10. zář 2024

@mackys Tak mě by to za jiných okolností nevadilo, že se moje tělo rozhodlo hodit ovu dřív, ale spíš mě to štve, že musím řešit ty prášky teď kvůli tomu wellnesu 🙈🤦‍♀️🤣

tehulenka
10. zář 2024

@katy166 a kalíšek?Super věc,máš na 8 hodin pokoj (i vic klidně) ,jsi v suchu ....

katy166
autor
10. zář 2024

@tehulenka taky jsem nad tím přemýšlela, ale bojím se, že mi nějak nesedne nebo něco a budu v háji 🙈🤣

katy166
autor
10. zář 2024

@mackys Ahoj, tak už jsem byla na gyndě, dr. mi napsal ten Norethisteron, řekl jak ho mám brát, rovnou mi udělal preventivku. Jsem mu říkala, že byla ovu dřív atd atd a on ze mě udělal pomalu debila, prý jak jsem to zjistila, že cykly jsou 28 dní a prostě ty tabulkové řeči okolo. Když jsem mu řekla, že mám cykly běžně 30 dní, tak na to mi řekl, že se mi tím pádem cykly prodlužují, úplně pominul to, že je to u mě normální xx let 🤦‍♀️🤦‍♀️

mackys
11. zář 2024

@katy166 jejda, co tomu doktorovi hráblo?
Ty tabulkové dr nemám vůbec ráda.
Nebo si myslí, že příroda se řídí dle nějakých tabulek?
A pokud bys teda náhodou byla těhotná, tak ty prášky na to nevadí?
Bo pokud si měla ovulaci cca v pátek, tak by to teď stejně nebylo ještě poznat 🤔

katy166
autor
11. zář 2024

@mackys řeším to od včera v diskuzi, kterou jsem založila a nevím vůbec co dělat. Když jsem dr řekla, že bych mohla být potenciálně těhotná, jen mi řekl, že se ty prášky v těhotenství nemají brát, ale víc mi k tomu nic neřekl....
Kdyžtak si najdi diskuzi "Norethistreron a případně těhotenství". To je ta mnou založená diskuze.

tehulenka
11. zář 2024

@katy166 tak musíš si ujasnit sama v sobě co je pro tebe prioritní....jestli wellness nebo případné těhotenství. Já bych určitě do sebe nic necpala když bych si nebyla jistá jestli se podařilo.....s ms se dá wellness přežít a třeba nakonec vůbec nedorazí 😊

mackys
11. zář 2024

@katy166 tak uvidíš, jak to nakonec bude.
Zkus teda před odjezdem ten tt, jestli už něco ukáže (jak píšeš v té diskuzi, co jsi zakládala).
A pak popřípadě ty prášky.
Ale toho, co tam některé psaly, jaké je to svinstvo, tak nevím nevím....
Nebo opravdu popřemýšlet nad jinou alternativou (menstruační plavky a tak).
Snad se rozhodneš co nejlépe 🍀

katy166
autor
11. zář 2024

@mackys bohužel u nás už tak na rychlo žádné takové plavky neseženu a bohužel jsem teď.věčně v práci, dělám 12ctky a nikam se nedostanu 🤦‍♀️ Ještě mě napadlo, že si zkusím koupit ty tampony, i když je nesnáším...

anaid40
23. zář 2024

Ahoj mi se snažíme po ZT znovu jsem 9 den po ovulaci tak uvidime jestli potvora dorazí.

mackys
23. zář 2024

@katy166 tak co, jak ti to dopadlo?

katy166
autor
24. zář 2024

@mackys Ahoj, tak bohužel u mě nic.. 17.9 jsem začala špinit, tak jsem nasazovala kvůli wellnes pobytu Norethisteron, který jsem dobrala v sobotu a teď čekám, až se mi rozjede MS. Tak holt snažení bude pokračovat 🙂

felis
24. zář 2024

@katy166 Ahoj, šance je 25%, tak jako v každém cyklu. Držím palce do dalšího cyklu.

mackys
24. zář 2024

@katy166 tak to jsme na tom stejně.
Já si minulý týden prošla lehkou MS, takže snad se zadaří teď a bude další měsíc radost 🙂

katy166
autor
26. zář 2024

@mackys Věřím tomu, že to jednou vyjde 🍀🤗