Nejlepší a nejrychlejší těhotenský test

hasara33
30. zář 2018

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jaký těhotenský test byste doporučily, a který je podle vás nejspolehlivější a nejrychlejší? A kdy vám (respektive kolik dní po ovulaci) vám ukázal prvního "ducha"? ;)

codal
30. zář 2018

@hasara33 prý velmi spolehlivý je digitální Clear Blue, ukazuje už pár dní před ms, ukáže i tyden těhotenství,ale je dražší, cca 200Kc.

denny27
30. zář 2018

U všech čtyř těhotenství jsem si kupovala mamatest a dřív jak v den MS, nebo 2 dny po jsem netestovala kvůli připadnemu zklamání...a vždy mi ukázal pěknou dálnici 😊😊

lachtanice86
30. zář 2018

@hasara33 počkej na vynechání ms a pak je to jedno

terka555
1. říj 2018

Digitalni clear blue mi ukazal 5 dni pred ms.

evilin
1. říj 2018

Bála bych se testovat tak brzo. Spousta těhotenství "končí"menstruací, a pak je zklamání. Až vynechá ms, tak jakýkoli test ukáže. 🙂

hanulkaha
1. říj 2018

U me prvni tehu dr.Max test duch 10dpo, byl uz i 9dpo, ale opravdu pidi.
Druhe tehu mamatest a 12dpo uz krasna carka, driv jsem netestovala 😉
Jinak byva spolehlivy Clearblue digi, ale osobni zkušenost nemam.

miba10
1. říj 2018

Z Benu lékárny jejich vlastní Livsane. Žádné falesnaky a stojí pár korun

hasara33
autor
1. říj 2018

@miba10 no zrovna tenhle test mi nepřijde úplně dobrý, ukázal mi po týdnu zpoždění tuhle čárku, která se ukázala až po limitu a pak jsem to za několik dní stejně dostala ...to samé to bylo v únoru, měla jsem tři dny zpoždění, ukázal ducha a nakonec jsem to stejně za pár dní dostala

journals
1. říj 2018

@hasara33 proc by nebyl spolehlivy? Tam je dost podstatne “po limitu” 😉

ruzicka06
1. říj 2018

@hasara33 Za mě tedy obyč papírkový Mamatest (testovala jsem vždy nejdříve tak 3 dny po vynechání ms - dřív to je podle mě blbost testovat) + jako potvrzení digitální od Clearblue.

hasara33
autor
1. říj 2018

@journals tak já hlavně nechápu proč vůbec něco ukazuje po limitu, třeba Pepino neukázal nic ani po limitu

cinam
1. říj 2018

@hasara33 toto myslím není tím, že by byl test nespolehlivý. Takovou čárku neukáže jen tak. Říká se tomu biochemické těhotenství, mimi tam pravděpodobně bylo, ale brzy to vzdalo a přišla opožděná MS. Pepino testy mají málo barviva.

hasara33
autor
1. říj 2018

@cinam to jsem měla v únoru, tři dny zpoždění a na Benu testu slabá čárka v limitu, další čárka taky v limitu slabá a za pár dní přišla MS takže to ano tomu bych věřila, že bylo to tzv. biochemické těhotenství, ale v tomhle případě kdy se čárka ukázala až po limitu a ještě týden po zpoždění, to je dost divné ....navíc v tom případě k případnému početí by muselo dojít v půlce cyklu, protože pak už jsme sex neměli (manžel nebyl 14 dní doma) a to už by se něco ukázalo alespoň v limitu

ovecka14
1. říj 2018

Za mě jediné Livsane z Benu lékárny... Ukázal bezkonkurenčně první a spolehlivý.. Na druhém miste Clearblue easy... Mamatest vůbec nedoporučuji.

cinam
1. říj 2018

@hasara33 tak ovulace bývá v půlce cyklu, že. A zkoušela jsi nějaký test i dříve než ten týden zpoždění (jestli ne tak mě ještě napadlo, že čárka mohla být předtím silnější a pak už slábla jak klesalo HCG - přijde mi prostě divné, že by test házel falešně takovouhle čáru). A jak dlouho to bylo po tom posledním styku?

journals
1. říj 2018

@hasara33 Testy po limitu můžou ukazovat třeba hvězdné nebe, už mají být dávno v koši. To vůbec není o spolehlivosti nebo nespolehlivosti testu, ale spíš o tom, jak kdo čte, nebo nečte návody. Omlouvám se, ale nechápu co je na návodu o dvou bodech jak se správně použivá TT nepochopitelného.
To, že výsledek po limitu je irelevantní ví snad každý a je to uvedeno na každém návodu jak testy správně používat. Prostě čárka po limitu = žádné těhotenství.
Kdyby se testovalo v den vynechání MS, tak to je jiná, ale tohle věštění z koule...

priefi
1. říj 2018

@hasara33 mno... vzdy, kdyz jsem byla tehu, videla jsem 2.rysku hned, dokonce driv nez kontrolni, takze asi tolik k tomu po limitu. Jo... jednou byl test maznuty a trvalo mu to dele, nez jsem videla rysku, ale jeste v limitu se ryska ukazala, ale tehdy to bylo biochemicke a do druheho dne prisla ms. A za me testovat nejdrive az po vynechani ms, nedockavci klidne v den vynechani, at si lovi duchy, ale tim se stejne nic neuspisi, lepsi je testnout par dnu po vynechani a videt dalnice. Ale testovat pred terminem ms, je zbytecne, pokud to vyjde, tak fajn, ale pokud je test negativni, nebo dokonce s duchem a pak prijde ms, zbytecne si snazilka ublizuje. Ja to chapu, ze je clovek nedockavy, ale tim, ze na testu jsou // nikdy neni vyhrano, je to jen zacatek a uprimne, lepsi je nevidet // a cekat, nez videt // a pak o to malicke prijit za tyden nebo dva.

hasara33
autor
1. říj 2018

@cinam no samozřejmě, proto jsme taky sex měli, ale chtěla jsem ti říct, že k početí později dojít nemohlo, protože někdo tvrdí, že se mohla ovulace posunout atd atd ...jinak jsem testovala den po zpoždění, pak tři dny po zpoždění tím samým testem a pak až týden od zpoždění a to se ukázala ta čárka po limitu
@journals to vím také, že výsledky po limitu se nemají brát v potaz, já to také v potaz nebrala, normálně ty testy hned vyhazuju, ale protože jsem testovala v práci a pak si ho dala do kapsi a zapomněla na něj, vyhazovala jsem ho druhý den a všimla si té druhé čárky

cinam
1. říj 2018

@hasara33 teoreticky ještě si mohli spermie počkat, třeba 2-3 dny, někde se uvádí až 5, ale tomu už moc nevěřím. Záleží kolik dní po tom styku jsou dělané ty testy. Ale je to divné no.

hasara33
autor
1. říj 2018

@cinam jsou dělané cca 3 týdny po styku takže to by ti hajzlíci musely čekat tak dva týdny 😀

cinam
1. říj 2018

@hasara33 😀 tak to už nevím, tak to bych fakt už tomuhle testu nevěřila. Já používala obyč papirkove dr.max. Ti co hledají duchy tak na něj nadavaji, ale když se testuje po termínu MS tak za mě ok 😊

hasara33
autor
1. říj 2018

@priefi hele asi takhle, tomhle jsem už docela poučená takže testuju až když vynechá MS jenomže že zkušenosti vím, že ty testy ukazují jak se jim chce, třeba před lety jsem těhotná byla, testovala testem Pepino po 3 týdnech zpoždění a neukázal ani ťuk, ukázal až když jsem byla 9+3 ....proto se ptám na zkušenosti a doporučení ostatních 😉 a další věc je, že mám práci fyzicky náročnou takže kdybych případně těhotná byla ráda bych to věděla, co nejdřív abych se podle toho v práci zařídila

hasara33
autor
1. říj 2018

@cinam co jsem tam vypozorovala i z jiných diskuzí tak úplně nejlepší ohlasy mají mamatest a clearblue takže až budu případně raději testovat jen těmito testy 🤣

ajik123
1. říj 2018

10DPO mi ukázal Max a Pepino

ajik123
1. říj 2018

@hasara33 mě Pepino ukázalo 10 DPO 😀

miba10
1. říj 2018

@hasara33 ale za to, že to pak dostaneš ten test nemůže. Tohke se stává. Mě ukázal taky po limitu a teď ten duch má 10 měsíců.

hasara33
autor
1. říj 2018

@miba10 no tak upřímně, kdyby mi ten test ukázal tohle po limitu třeba třetí den zpoždění a pak bych to normálně dostala tak se tomu nijak nedivím, ale když to ukáže týden po zpoždění a já to pak dostanu ještě až za další týden tak to mi tedy na to tzv. biochemické přijde moc pozdě, prostě nemyslím si, že by tam něco bylo a nevím, co ten test ukazoval a proč nicméně to už je teď vcelku jedno

zavodnice
1. říj 2018

9 DPO jsem zkusila mamatest, ten duch byl opravdu neviditelný. Tak jsem testovala 11 DPO znovu a čárka tam trochu byla. Současně jsem zkusila Clearblue, jak ukazuje to plus a plus bylo úplně jednoznačné v limitu, zatímco mamatest ukázal spis ducha.

hasara33
autor
1. říj 2018

@zavodnice super, děkuji ;)

priefi
1. říj 2018

@hasara33 ja mam dobre zkusenosti s cemio, v baleni jsou navic 3 testy za cenu 2 jinych znacek 😊