Názor a zkušenost s testy od dr. Max

nihanin
9. únor 2021

Ahoj holky do ms mám ještě fůru času muj cyklus je 28dni.. Poslední MS 26.1 která trvala dva dny a bylo po srandě většinou mívám 5 dní ale nejsme stroje a každý měsíc to může probíhat jinak to vím.. Vzhledem po ms cca 5 dní strašné bolesti prsou hlavně po stranách což mívám tak týden před ms.. Tak jsem včera zkusila tt dr. Max a je tam dušík nevím zda ho uvidíte taky ale jeto možné aby se tak brzy objevil nebo mě oči už matou a nebo dělá tento test falešné duchy? Přikládám foto.. A děkuji za veškeré odpovědi

nihanin
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
nihanin
autor
9. únor 2021

Nevím zda to uvidíte

ema90
9. únor 2021

@nihanin Za me je to snehobily test.
Z tohoto cyklu byt tehotna nemuzete. To tady ani nebudu vypisovat proc, snad vite jak funguje cyklus oplodneni, uhnizdeni atd.
Takze jedina moznost je byt tehotna z minuleho cyklu , tim by se mozna vysvetlovala i ta kratka ms, nicmene to by druha carka na testu u prosperujiciho tehotenstvi musela uz svitit a u vas nejde videt nic.
Takze jedine, ze by slo z minuleho cyklu o biochemicke.
Z tohoto cyklu tehotna rozhodne jeste nejste.

nikishkaaaa
9. únor 2021

@ema90 krásně a přesně napsáno! 👍

andycr
9. únor 2021

Souhlasím s @ema90 a ještě mě napadá že by to mohla být třeba cysta.

nikolaa123
9. únor 2021

@nihanin test negativní ať koukám a točim s telefonem nic tam nevidím bohužel...
Souhlasím s odpovědí s Emou...
Opravdu těhotná být teď nemůžete... Držím palce ať se zadaří příští měsíc 🙏🏻

aselluska
9. únor 2021

Tento test mi kolikrát ukázal lehké zabarvení viditelné okem ale telefonem ne. Nic z toho nebylo. Na jiných testech se stejně vysokou citlivost sněhobílo

nihanin
autor
9. únor 2021

Všem děkuji za odpovědi 🤗