Můžu se spolehnout na výsledek tt?

27. srp 2022

Ahoj ahoj jelikož jsem stresař radši bych se ujistila a slyšela to od více žen. Nedávno jsem si dělala těhu test který byl z odpoledni moci a byl negativní. Jediný sex kterého jsem se po nevolnostech začala obávat byl 7 týdnu predtim od ms 9 týdnu. Muzu se na negativní výsledek spolehnout?

lencaa11
28. srp 2022

Pro jistotu udělej te test ráno

wladimira
28. srp 2022

Ježíš už zase ??? No už aby začala škola 🙏🏻

mimi1004
28. srp 2022

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

autor
28. srp 2022

@wladimira ja to napsala úplně slusne a nevím co mate za problém. Ano už aby začala škola a vy se začaly starat o ty svoje děti místo psaní blbych odpovědi na diskuzich. Teď vám to připadám stupidni je vám tak 40 uz to nemusíte řešit ale vsadim se ze před 20 lety jste na tom byly stejně jako my teď 🙂 není vždy ta jistota a vždy je nějaká šance 🙂

krisstina93
28. srp 2022

Tak si nastuduj jak ty testy a tvoje tělo fungují, ten test zachytí těhotenství v době termínu ms, takže tak dva týdny po ovulaci. Po 7 týdnech už bys měla na testu dálnice.

wladimira
28. srp 2022

No 40 mi není ale 30 a jsem vážně vděčná ze jsem vyrůstala v době kdy internet bylo “vzácné slovo “ a kdy se na skole vyučovala sexuální výchova od svých 15 let vím jak funguje ženské tělo věděla jsem jak se používá kondom … takže prosím vem si nějakou knížku o ženském těle a něco si o tom přečti než začneš provozovat sex

lilian2111
28. srp 2022

Pokud víš že je vždy nějaká šance tak používejte ochranu. Jednoduchý.

autor
28. srp 2022

@wladimira možná internet neexistoval ale stresy a pochybnosti jsi melq stejné 🙂

autor
28. srp 2022

@lilian2111 používám HA a prave ten ,,jediný sex”
Byl 2 dny po zapomenuti

lilian2111
28. srp 2022

Pak nezbývá než doufat, pokud je těhotenství nežádoucí. Určitě víš, že pokud zapomeneš vzít prášek, máš se následující týden chránit i jinak.

autor
28. srp 2022

@lilian2111 bylo to 2. týden a v pribalovem letáku bylo ze se chránit nemusím a mám si vzít 2 pilulky. Učinila jsem jen takto.

lilian2111
28. srp 2022

🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

mimi1004
28. srp 2022

Antikoncepci bereš, při zapomenutém prášku ses řídila příbalovým letákem, test máš negativní. Co teda po nás chceš? Jestli chceš 100% jistotu, dojdi si na gyndu. My tady věštecké koule nemáme.

autor
28. srp 2022

@mimi1004 spolehlivost testu

izzylka
30. srp 2022

7 týdnů po sexu, je výsledek testu fakt spolehlivý 👍

Fakt... Souložit umí každý debil, ale vědět něco o svém těle a jak funguje rozmnožování, je v dnešní době už fakt asi problém 🤦