Může to být anovulační cyklus?

natlinka27
30. zář 2018

Ahoj holky dnes sem 17dc a cykl mam 35-36dni ale teplota mě nějak litá tedy včerejší nemůžu brát vážně protože to byla teplota po alkoholu po oslavě v pátek jsme popijeli. Ovu testy dělám dnes sem dělala pepino jinak ty zelené jsou wondfo testy jenže ty už nemám zkusila sem pepino myslíte že by to mohl být anovulační cyklus? Mě dala tím kamarádka brouka do hlavy ale říkala sem si že ovulka můžu přijít déle a do toho sem brala gynex ale. Jak. Mě. Začal sílit pomalu ten wondfo tak sem sním přestala

sudylichozrout
30. zář 2018

@natlinka27 vis, co mi prijde? Ze ty teploty jsou uplne klasicky predovulacni. Litaji ti v rozmezi 0,3 stupne, coz je normal. Jen ten graf tu krivku pojal hodne rozptylove. Podle testu se uz neco chysta, tak bych se zatim neznepokojovala a v klidu dal merila a pouzivala testy. Ja mam cykly 31-33 dnu a ovulaci az 21. den cyklu, cili LF je 10-12dnu. Jestli mas cykly 33-36 dnu, tak pocitej LF max. 16 dnu od ovulace, to je jeji maximum. 36-16 = 20, 33-16 =17. Takze ovulace muze nastat nejdrive ten 17. den. Pravdepodobne nekde mezi sedmnactym a treba az dvacatym patym dnem cyklu. Dle testu i teploty vse OK.

natlinka27
autor
30. zář 2018

@sudylichozrout děkuji za uklidnění mě právě kamarádka říkala že to vypadá na anovulak tak sem se videsila z toho a říkala že ten gynex mě to takto rozhazel.

sudylichozrout
30. zář 2018

@natlinka27 nene, zatim se vubec nedes. Z podstaty zenskeho tela neni moc dobre mozne, abys mela ovulaci driv, pokud mas tak dlouhe cykly. Fakt ted kolem toho 17. dne je uplny zacatek mozne plodnosti. U zdrave zeny LF neni delsi nez 16 dnu a nebyva kratsi nez 10 dnu. Pokud je kratsi ci delsi, jde o hormonalni poruchu spojenou i s dalsimi neduhy a je treba lekare. U tebe bych se toho ted fakt nebala. Jinak anovulacni krivka lita klidne o 0,8 stupne cely (dlouhy) cyklus. Nahoru, dolu, nahoru a zas dolu.

natlinka27
autor
30. zář 2018

@sudylichozrout já mám lf 13 dní to sem si minulý měsíc hlídala a koukala jak ji mám dlouhou 🙂

sudylichozrout
30. zář 2018

@natlinka27 Delka LF se meni jen velmi zvolna, takze pokud mas LF 13 dnu, da se to spocitat. Pokud mas cyklus 33-36 dnu, tak ovulace bude 20-23 den. Ale ovulace se muze posouvat klidne i o tyden, takze od tveho standardu pocitej jeste s par dny na obe strany. Tedy opravdu 17-25 DC 🙂

natlinka27
autor
30. zář 2018

@sudylichozrout super děkuji moc za uklidnění a radu 🙂

runer
26. lis 2018

Ahoj, take bych chtela znat vas nazor, zda ovu uz probehla. Predchozo cykly graf ukazkovy, v tomto se ale nejak ztracim. Dekuji za kazdou odpověď 🙂

studentka123
4. kvě 2019

Ahoj holky, prosim jaky mate nazor na tento muj graf? Merim ve stejny cas na stejnem miste 🙂

studentka123
4. kvě 2019
biton
23. čer 2019

Dobrý den, mohu se prosím zeptat? Když jste měli anovulační cyklus, jak dlouhou jste po něm měli ms? Díky