Může se zvýšit BT, i když nejde o těhotenství? Nebo jde o jiný zdravotní problém?

29. dub 2020

Dnes by som mala byt 12-13 DPO. Vcera mi vysiel na teste pidi duch (vid foto), dnes rano bol test biely,no napriek tomu sa teplota dnes rano zvysila. Merala som pritom asi o hodinu skor ako inokedy. Priznaky MS ani tehu nemam. Len ma sem-tam slabo pichne v podbrusku. Moja otazka je ci sa takto moze zvysit teplota,ked v ten den je test (robila som dnes dve rozne znacky) negativny? Alebo moze ist o nejaky iny problem napr.cystu?Dnes je to 3 den ,co MS meska.

gbp
29. dub 2020

tak to bych test zitra zopakovala 👍 ta krivka je dobra.

terka80
29. dub 2020

krivka je hezka ale na testu neni duch ale ryska jak vysita,udelej novy test

autor
29. dub 2020

@terka80 robila som vcera asi tri testy,kazdy inej znacky a na vsetkych bola uplne slabunka ciarka alebo mozno ryska. Neviem. Dnes su testy biele.

autor
29. dub 2020

@gbp Uvidim ako sa zajtra teplota vyvinie. A nemoze to ist hore aj z nieco ineho ako tehu? Ked dnes su testy biele?

gbp
29. dub 2020

to asi muze, treba viroza... treba zitra klesne. treba dnes jen vykyv...ja bych nad tom asi zbytecne nedumala a jestli ti projde zitra test brzy, tak udelej treba pozdeji. ale asi zbytecny premyslet. tohle nevymyslis.

gbp
29. dub 2020
autor
29. dub 2020

@gbp @terka80
Skusila som urobit test este teraz. Ale zas je tam len nejaky tien. Mam si nasadit lieky,ale su vysoko kontaindikovane v tehu. Uvidim este rano ako dopadne test a podla toho bud nasadim alebo nenasadim lieky.

autor
29. dub 2020

@gbp Citala som rozne clanky o tom. Ale nepride mi,ze by som bola nejako chora ani lieky neuzivam. Neviem,mozno blby spanok. Vstavala som dnes skor a prehadzovala sa vecer v posteli. Uvidim rano ako to dopadne.

terka80
29. dub 2020

tady uz to to neni ryska ale duch,leky nenasazuj a vyckej jeste dva tri dny

balogis
29. dub 2020

Na tom posledním dle mě je mikro duch

vendelinka08
29. dub 2020

Vidím krásného ducha, který by mohl sílit, teploty vypadají těhotenský, a HCG by mohlo růst, takže léky nenasazuj.

autor
30. dub 2020

@terka80 @balogis @vendelinka08 Dakujem za reakcie. Dnes rano uz teplota vyrazne klesla a na teste uz nebol ani duch.

balogis
30. dub 2020

Tak příště to vyjde 😉

vendelinka08
30. dub 2020

Tak to bohužel asi tentokrát nevyšlo, nesmutni, další měsíc je další šance....