Může ovulační test ukázat těhotenství?

zuzibuzi
26. únor 2019

Ahoj holky chci se zeptat jestli muze ovulacni test ukazat tehotenstvi.dekuji

makronka222
26. únor 2019

Meri uplne neco jinyho, ne? Testy na drogy nebo na bilkovinu v moci ti taky neukazou tehotenstvi... asi takhle

wiwiska
26. únor 2019

@zuzibuzi mě těhotenství ukázal 😊

bernicka
26. únor 2019

Mě také ukázal,dříve než těhotenský.

slunecnice358
26. únor 2019

@bernicka a jak to vypadalo? A jak to možné, když každý je zaměřený na jiný hormon?

zuzibuzi
autor
26. únor 2019

Takze to mozne je tak uvidim jak koupim tt

sudylichozrout
26. únor 2019

@makronka222 Mylis se. Ovulacni test muze opravdu zachytit i tehotenstvi. LH a hCG jsou hormony ze stejne skupiny (zjednodusene receno). Ovulacni test po kontaktu s hCG v moci vykazuje stejnou pozitivitu jako po kontaktu s vysokou hladinou LH v moci. Testovaci carka byva v techto pripadech stejne intenzivni ci jeste intenzivnejsi nez carka kontrolni. Tehotensky test muze byt jeste negativni a ovulacni sviti do dali.

zuzibuzi
autor
26. únor 2019

Mi zatim ovulacni testy nesviti mam slabe carky ale vyzkousim tt

hasara33
26. únor 2019

@zuzibuzi ahojky, ovulační testy ti těhotenství ukážou, ale testovací čárka musí být stejně silná nebo silnější než kontrolní pokud víš naprosto jistě, že ovulace již byla ... pokud máš testovací čárku světlou je to negativní, jak na ovulaci tak na těhotenství

sudylichozrout
26. únor 2019

@zuzibuzi slaba carka je na testu vetsinou cely cyklus, takze to urcite neni smeroplatne 🙂 Testuj tt, ne ovulacnim. A pickej na zpozdeni menstruace. Hodne stesti.

soleilll
26. únor 2019

To se tu řešilo docela obšírně už dřív. Já si při druhém těhotenství dělala oba testy souběžně a ovulační to ukázal dřív. Ale nespoléhala bych se jen na něj.

bernicka
26. únor 2019

@slunecnice358 normálně byl test slabě pozitivní a čárka obden sílila,tak jsem zkusila těhotenský a tam byl duch. Ovulační ukazoval vždy čárku silnější,než těhotenský. Ale myslím,že u každé to může být jinak. Některá třeba nemá ani ducha a je těhotná.

petulejan
27. únor 2019

@makronka222 není to pravda.... mě ovulační testy většinou neukázaly nic,anebo jen slabou čárku a v těhotenství jsem to schválně skusila a ukázaly zřetelně dvě čárky.

nikynikol25
27. únor 2019

Ahoj mě taky ukázal těhotenství dám ti sem příklad ovu testu od poz.ovu 14dc kdy byla ovulace a opět začal sílit 6dpo 21dc dřív než tehotenskej první ducha jsem měla 9dpo 24Dc

jennas
6. bře 2019

Take jsem zkousela tady pro holky,kdyz jsem byla tehotna a kdyz byly uz jasne // na tt byly i jasne // na ovulacnim testu.

tlena
14. lis 2019

ahoj,chci se zeptat.je možné když tento měsíc sem neměla ovulaci,že můžu být těhotná?ms mám mít až 23.11 a tt mi ukazeje že je negativní,ale ovu test mi ukazuje silnější dvě čárky.

nikynikol25
16. lis 2019

@tlena mohla ovu teprve být a tim se ti posune i ms.Ovu testy jsem dělala 7 let.A pravidelně jswm ovu neměla.Jednou třeba 15dc pak zase 20dc a jednou dokonce až 25dc.

tlena
18. lis 2019

nikynikol25 byla sem i u gynekoložky a ta mi řekla že ovu sem neměla a nemám.tak sem z toho taková zmatena