Může cvičení ovlivnit oplodnění?

mandlicka25
19. čer 2016

Ahoj holky, už přes rok se snažíme v úterý jdu na druhou inseminaci a je to zároven poslední cyklus, kdy můžu brát clostilbegit :(. Teď tam mám dva folíky, stejně jako minulý cyklus a dnes večer si mám píchnout injekci. Jak je to s cvičením? Můžu normálně cvičit i v těchto dnech, kdy je pravděpodobnost největší nebo se mám hodit do klidu? Řeším prkotiny, ale ...
Děkuju

alcar
19. čer 2016

No ja byt tebou, tak se hodim do klidu. Asi by se nic nestalo a oplodneni by to neovlivnilo, ale mas to zapotrebi? Rok se snazite, ted uz do toho sypete penize, kdyz si das par dni od cviceni klidek, tak se taky nic nestane. Ja osobne kdyz brala Clostil a pak pichala Pregnyl, tak jsem mela takove bolesti, ze jsem byla rada, kdyz jsem si normalne bezbolestne sedla na zidli. O navalech a naladach nemluvim. Radsi vynech par dni, at se zadari IUI, IVF uz je ponekud drazsi zalezitost, aby sis to pak nevycitala. 😉 Preji hodne stesti. 🙂

mandlicka25
autor
19. čer 2016

@alcar Říkám si to samé... Ale na druhou stranu se takhle omezuju už několik měsíců a bohužel se nadaří. Minulý měsím mi po Pregnylu bylo taky strašně. Chtěla jsem si dát volno až v to úterý po inseminaci, ale asi si dám volno už teď. Za měsíc se vdávám a chtěla jsem se prostě cítit dobře, ale tohle je důležitější. O to horší každý měsíc to zklamání. Je to čím dál horší a po té minulé inseminaci, raději nemluvím... Měla jsem ještě o dost opožděnou menstruaci, bohužel kvůli lékům a já měla naději... Uvidíme, v každém případě strašně děkuju za komentář :*