Může čárka zmizet?

katushenka
21. únor 2019

Mám holky dotaz. Ráno jsem si (7 DPO) zkusmo udělala těh.test a objevily se tam takto čárky..nicméně po 15minutách test téměř zbělal a je tam vidět jen ta jedna kontrolní čárka a možná při troše fantazie i malinko ta druhá. Přikládám fotku cca 3minuty od testování... pak začal bělat.Máte někdo zkušenost, že Mammavit pak zase zbělá? Děkuji! Jinak mě dost bolí břicho ale kdoví, jestli to není od Duphastonu nebo za pár dní přicházející menstruace...

ocetnicek
21. únor 2019

Někdy to může být postupující barva, která pak zmizí. Ale toto se mi nestalo nikdy a to jsem testů udělala mraky.

katushenka
autor
21. únor 2019

@ocetnicek takhle to vypadá nadějně ale protože jsem si test dělala na zahradě tak jsem ho strčila zpátky do krabičky a za patnáct minut bílo... Tak jsem z toho zmatená. Samozřejmě, budu testovat zase ráno ale asi chápete jak můžu být netrpělivá 🙂

klarinka10
21. únor 2019

@katushenka Mě mamatesty taky postupně světlaly tak jsem je přestala používat..mám ráda livsane testy.

katushenka
autor
21. únor 2019

@klarinka10 díky za tip!

verusch
21. únor 2019

Zkušenost neman ale rekla bych ze 7 dpo nemuze byt takova čárka ja byla 11 dpo a mela sem dusika

evee24
21. únor 2019

Mě to dělal mamatest před pár měsíci. Zkus jiný test. Pak sem dělala v den ms digitální a tam plus s týdny. Takže klidně možný. Mamatest už nechci vidět.

vendelinka08
21. únor 2019

@katushenka je to nabihajici barva...dela to tak...pak tam bud zustane carka nebo ne...uz se mi to stalo na ruznych testech...

slunicko1551
21. únor 2019

Mě taky vždy po zaschnutí světlaly 😉

katushenka
autor
21. únor 2019

@slunicko1551 a dobrý jo ? 😉

patmouse
22. únor 2019

@katushenka mne hlavne pripada spatne udelanej. Obe ty carky jsou nejaky divny. I ta kontrolni je nejaka napul rozmazana... jinak mne taky na cerstvem testu byly carky videt lip,a kdyz uschnul,bylo to vybledle. Ale nikdy mi ani jedna nezmizela. Ale 7DPO je hodne brzo. To se taky divim,ze ta testovaci byla tak hodne videt.
Jak to dopadlo dnes?

nita1984
22. únor 2019

Na 7 DPO je ta čárka opravdu silná. Otázka je, jak moc přesně vis ovulaci. Jinak za mě clear blue NEdigitální

katushenka
autor
22. únor 2019

@patmouse Rapiclear test...a blbě ☹ Jinak ovulaci snad vím dobře, počůrala jsem asi třicet den papírků během osmi dnů 🙂 Mám ovu cca 17 den a pak beru 10dní Duphaston. Tentokrát mě dost nezvykle bolelo břicho. Dnes mi břicho nebolí a špiním. Test nic. No je mi přes čtyřicet, co si taky myslet, že to půjde hladce, že 🙂

slunicko1551
22. únor 2019

@katushenka no začínám 16tt a zatím vše v pořádku 😊

katushenka
autor
22. únor 2019

@slunicko1551 držím palce, já mám jednoho cipíska a chceme pro něj brášku ale jak píšu výše, tak snadné to asi nebude...